reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-02-26 - 2021-02-27 - 2021-02-28

Sport w polskiej TV 11.02.2021

dodano: 2021-02-09 15:44 | aktualizacja: 2021-02-09 21:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Klubowych Mistrzostw Świata: Bayern Monachium – Tigres UANL. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Wolverhampton Wanderers – Southampton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Barnsley FC – Chelsea FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Wolverhampton Wanderers – Southampton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Barnsley FC – Chelsea FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

07:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

09:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

11:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
Dzień 5

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
Dzień 5
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

07:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

09:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

11:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 4

11:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Supergigant mężczyzn

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Mieszkow Brześć – Łomża VIVE Kielce

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
Dzień 5

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
Dzień 5
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach:
1. runda
 
nSport+

18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Iberostar Tenerife – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

21:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Real Madryt – Valencia BC
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Coupe de France: 
FC Sochaux – AS Saint-Etienne

 
Polsat Sport

09:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd kobiet

10:30 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd kobiet

13:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
Przejazd mężczyzn

14:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
KGHM Zagłębie Lubin – MKS Chojniczanka Chojnice

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Kuzbass Kemerowo
 
Polsat Sport Extra

11:35 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Cross

14:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 3000 m kobiet

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 5000 m mężczyzn

16:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 5000 m mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Leo Shoes Modena – Knack Roeselare

20:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Radomiak Radom – Lech Poznań
 
Polsat Sport News

15:30 Sporty walki: Babilon MMA 19:
Ceremonia ważenia

16:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
Przejazd mężczyzn

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 5000 m mężczyzn

18:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: 
Zastal Enea BC Zielona Góra – Asseco Arka Gdynia

20:30 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: 
Pszczółka Start Lublin – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
 
Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Gaziantep Basketbol

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
HSG Nordhorn-Lingen – HSG Wetzlar
 
TVP 1

20:00 (2. połowa) Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Bayern Monachium – Tigres UANL
Komentarz: Mateusz Borek
 
TVP Sport

16:00 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Al Ahly – Palmeiras
Komentarz: Maciej Iwański

19:00 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Bayern Monachium – Tigres UANL
Komentarz: Mateusz Borek

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
Athletic Bilbao – Levante UD
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama