reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„DeFacto” 12 w telewizji TTV

dodano: 2021-02-09 00:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TTV/satkurier.pl

TTV „DeFacto” W niedzielę, 28 lutego br. o godz. 9:15 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 12. sezonu programu „DeFacto”, którego gospodarzem jest Jan Pirowski. Wystąpią Aleksandra Uczułka i Borys Uczułka, gospodarze kanału Planeta Abstrakcja w serwisie YouTube. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TTV i ITVN Extra (TVN International Extra). A co wydarzy się w jego premierowej odsłonie?

TTV „DeFacto”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Popularnonaukowy program „Defacto” wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji widzowie dostaną prosto z pierwszej ręki - w ramach programu cyklicznie widzowie będą się również spotykać z młodymi podróżnikami.

Jak zapowiada nadawca, w programie widzowie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania - między innymi takie, czy śmieci z kosmosu mogą nam spaść na głowę albo czy należy bać się cyborgów. Przyjrzą się najnowszym osiągnięciom naukowym, poznają nowinki technologiczne i zajrzą do świata przyrody, fizyki i medycyny. Dowiedzą się, między innymi, dlaczego niektóre kobiety postanawiają zjeść swoje łożysko oraz co kryje w sobie męska broda.

Nowością w programie będzie pojawienie się pary podróżników i vlogerów - Aleksandry i Borysa Uczułków, którzy od lat prowadzą kanał Planeta Abstrakcja. Wspólnie z nimi widzowie zajrzą do nielegalnej kopalni złota w Peru, obejrzą jak z perspektywy mieszkańców Gujany Francuskiej wygląda start rakiety kosmicznej, a w Afganistanie wraz z lokalnymi studentami pójdą na nocną imprezę (więcej tutaj).
 
Aleksandra Uczułka i Borys Uczułka w programie „DeFacto”, foto: TVN Discovery
Aleksandra Uczułka i Borys Uczułka w programie „DeFacto”, foto: TVN Discovery


„DeFacto” - sezon 12., emisja w niedziele (od 28 lutego br.) o godz. 9:15 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV i ITVN (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...