reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„DeFacto” 12 w telewizji TTV

dodano: 2021-02-09 00:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TTV/satkurier.pl

TTV „DeFacto” W niedzielę, 28 lutego br. o godz. 9:15 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 12. sezonu programu „DeFacto”, którego gospodarzem jest Jan Pirowski. Wystąpią Aleksandra Uczułka i Borys Uczułka, gospodarze kanału Planeta Abstrakcja w serwisie YouTube. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TTV i ITVN Extra (TVN International Extra). A co wydarzy się w jego premierowej odsłonie?

TTV „DeFacto”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Popularnonaukowy program „Defacto” wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji widzowie dostaną prosto z pierwszej ręki - w ramach programu cyklicznie widzowie będą się również spotykać z młodymi podróżnikami.

Jak zapowiada nadawca, w programie widzowie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania - między innymi takie, czy śmieci z kosmosu mogą nam spaść na głowę albo czy należy bać się cyborgów. Przyjrzą się najnowszym osiągnięciom naukowym, poznają nowinki technologiczne i zajrzą do świata przyrody, fizyki i medycyny. Dowiedzą się, między innymi, dlaczego niektóre kobiety postanawiają zjeść swoje łożysko oraz co kryje w sobie męska broda.

Nowością w programie będzie pojawienie się pary podróżników i vlogerów - Aleksandry i Borysa Uczułków, którzy od lat prowadzą kanał Planeta Abstrakcja. Wspólnie z nimi widzowie zajrzą do nielegalnej kopalni złota w Peru, obejrzą jak z perspektywy mieszkańców Gujany Francuskiej wygląda start rakiety kosmicznej, a w Afganistanie wraz z lokalnymi studentami pójdą na nocną imprezę (więcej tutaj).
 
Aleksandra Uczułka i Borys Uczułka w programie „DeFacto”, foto: TVN Discovery
Aleksandra Uczułka i Borys Uczułka w programie „DeFacto”, foto: TVN Discovery


„DeFacto” - sezon 12., emisja w niedziele (od 28 lutego br.) o godz. 9:15 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV i ITVN (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Obejma kominowa 5m

uchwyt - obejma 5m na komin do masztów stalowych

69 zł Więcej...