reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brak telewizji w związku z akcją „Media bez wyboru”

dodano: 2021-02-10 10:10 | aktualizacja: 2021-02-10 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Tu miał być Twój ulubiony program 9 lutego br. kilkadziesiąt firm z branży medialnej wystosowało list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych, w którym sprzeciwiają się wprowadzeniu tak zwanej składki od reklamy. Następnego dnia sygnatariusze listu zamiast oryginalnie zaplanowanych audycji włączyli na wybranych kanałach planszę „Tu miał być Twój ulubiony program” w związku z akcją „Media bez wyboru”. Dotyczy to również witryn internetowych, stacji radiowych, itd.

Tu miał być Twój ulubiony program


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednocześnie media zaangażowane w akcję przepraszają użytkowników/czytelników/widzów/internautów oraz partnerów handlowych, dziękują za zrozumienie i wsparcie oraz zachęcają do przeczytania listu otwartego na swoich stronach internetowych.

Akcja „Media bez wyboru”, która ma potrwać maksymalnie 24 godziny, dotyczy takich nadawców telewizyjnych, jak: CANAL+, Eleven Sports Network, Grupa ZPR Media, Kino Polska TV, Telewizja Polsat, Telewizja Puls, TVN i innych. Plansze nadawane są na części z anten tych nadawców. Nie dotyczy to np. Puls 2, CANAL+ Sport, Planete+ czy Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.
 

- Propozycja rządu narzuca na niezależne media działające na polskim rynku dodatkowe obciążenia. Jest to głęboko niepokojące dla branży, ale przede wszystkim dla polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internauty. Uderzy także w polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media. Akcja „Media bez wyboru” stanowi symboliczną wizję: polscy widzowie mogą zostać pozbawieni wyboru i różnorodności mediów, do których są przyzwyczajeni - czytamy w oświadczeniu TVN Grupy Discovery.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...