reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Globalna platforma streamingowa z koncertami w 4K

dodano: 2021-02-10 00:28 | aktualizacja: 2021-02-11 15:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BIG HIT/YG/ UMG

VenewLive Południowokoreańskie firmy Big Hit Entertainment i YG Entertainment oraz Universal Music Group i Kiswe łączą siły, aby spopularyzować na całym świecie platformę streamingową VenewLive.

VenewLive
VenewLive


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
YG i UMG zainwestują w KBYK Live, spółkę joint venture, która została utworzona przez ​​​​​​Big Hit i Kiswe w maju zeszłego roku. We wrześniu KBYK Live oficjalnie uruchomiła platformę streamingową VenewLive. Poprzez inwestycje, YG i UMG starają się pomóc w dalszym rozwoju VenewLive. Ma to oznaczać dołączenie treści od światowej klasy artystów.

VenewLive, oparta na technologii firmy Kiswe, umożliwia dostosowanie wrażeń z każdego koncertu w zależności od potrzeb danego artysty, zapewniając jednocześnie innowacyjne i oryginalne doświadczenia dla fanów.

W platformie VenewLive przeprowadzono już m.in. transmisje z koncertów „BANG BANG CON The Live” i „MAP OF THE SOUL ON:E” odpowiednio w czerwcu i październiku ub.r. Pierwszy z nich przyciągnął w szczytowym momencie 756 tys. widzów, podczas gdy drugi oglądało nawet 993 tys. widzów. Dodatkowo oferowano różne funkcje interaktywne i premium, takie jak multi-view, zapewniającą podgląd na pełną produkcję sceniczną z różnych ujęć, rozdzielczość 4K, czat na żywo i funkcje synchronizacji świateł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...
reklama