reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

StagePlayer+: usługa streamingowa dla teatrów

dodano: 2021-02-10 21:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: StagePlayer+/satkurier.pl

StagePlayer+ Brytyjska spółka Player+, specjalista od agregacji treści premium, i Easel TV, dostawca usług streamingowych w modelu SaaS, podjęli współpracę w celu uruchomienia StagePlayer+, nowej usługi na potrzeby sztuk widowiskowych. StagePlayer+ to platforma streamingowa dla teatrów, organizatorów koncertów i festiwali, producentów, posiadaczy praw, agencji i wykonawców.

StagePlayer+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
StagePlayer+, oferując wirtualne miejsce do sprzedaży i streamingu wydarzeń na żywo i na życzenie, to w pełni zarządzana, operacyjna usługa obejmująca sprzedaż biletów, płatności i obsługę klienta. Treści są chronione zgodnie z wymogami hollywoodzkich wytwórni.
 

- Podczas pierwszego lockdownu poproszono nas o organizację streamingu „Fleabag” Phoebe Waller-Bridge poprzez usługę Soho Theatre. W następstwie skontaktowały się z nami teatry i firmy produkcyjne, które chciały świadczyć podobne usługi. Wiedzieliśmy, że możemy pomóc; obsługujemy usługi streamingowe dla Curzon Cinemas i NBCUniversal, ale nie było do tej pory możliwe zapewnienie własnej usługi każdej jednostce, a wiele z nich nie miało na tyle treści. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Player+, złożyliśmy wniosek i otrzymaliśmy grant Innovate, mający na celu przyczynienie się do budowy usługi streamingowej dla sztuk scenicznych; wynikiem jest StagePlayer+ - powiedział Joe Foster, dyrektor generalny Easel TV.

- Po niedawnym uruchomieniu NewsPlayer+ cieszymy się, że możemy opracować StagePlayer+, kolejną z naszej serii usług OTT opartych na gatunkach - dodał Richard Jacobs, dyrektor generalny i współzałożyciel Player+.

StagePlayer+ ma być dostępny w nadchodzących miesiącach dla użytkowników na całym świecie za pośrednictwem szerokiej gamy urządzeń i platform. Usługa ma w wyjątkowy sposób łączyć odbiorców wszystkich partnerów treści w jednym miejscu, generując znacznie większą publiczność niż miałoby to miejsce w przypadku osobnych serwisów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

LNB Twin BEST HG 202 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB i...

79 zł Więcej...
reklama