reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

StagePlayer+: usługa streamingowa dla teatrów

dodano: 2021-02-10 21:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: StagePlayer+/satkurier.pl

StagePlayer+ Brytyjska spółka Player+, specjalista od agregacji treści premium, i Easel TV, dostawca usług streamingowych w modelu SaaS, podjęli współpracę w celu uruchomienia StagePlayer+, nowej usługi na potrzeby sztuk widowiskowych. StagePlayer+ to platforma streamingowa dla teatrów, organizatorów koncertów i festiwali, producentów, posiadaczy praw, agencji i wykonawców.

StagePlayer+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
StagePlayer+, oferując wirtualne miejsce do sprzedaży i streamingu wydarzeń na żywo i na życzenie, to w pełni zarządzana, operacyjna usługa obejmująca sprzedaż biletów, płatności i obsługę klienta. Treści są chronione zgodnie z wymogami hollywoodzkich wytwórni.
 

- Podczas pierwszego lockdownu poproszono nas o organizację streamingu „Fleabag” Phoebe Waller-Bridge poprzez usługę Soho Theatre. W następstwie skontaktowały się z nami teatry i firmy produkcyjne, które chciały świadczyć podobne usługi. Wiedzieliśmy, że możemy pomóc; obsługujemy usługi streamingowe dla Curzon Cinemas i NBCUniversal, ale nie było do tej pory możliwe zapewnienie własnej usługi każdej jednostce, a wiele z nich nie miało na tyle treści. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Player+, złożyliśmy wniosek i otrzymaliśmy grant Innovate, mający na celu przyczynienie się do budowy usługi streamingowej dla sztuk scenicznych; wynikiem jest StagePlayer+ - powiedział Joe Foster, dyrektor generalny Easel TV.

- Po niedawnym uruchomieniu NewsPlayer+ cieszymy się, że możemy opracować StagePlayer+, kolejną z naszej serii usług OTT opartych na gatunkach - dodał Richard Jacobs, dyrektor generalny i współzałożyciel Player+.

StagePlayer+ ma być dostępny w nadchodzących miesiącach dla użytkowników na całym świecie za pośrednictwem szerokiej gamy urządzeń i platform. Usługa ma w wyjątkowy sposób łączyć odbiorców wszystkich partnerów treści w jednym miejscu, generując znacznie większą publiczność niż miałoby to miejsce w przypadku osobnych serwisów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...