Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan CANAL+ Sport
04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo – Elche CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 3
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Würzburger Kickers
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – FC Augsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Würzburger Kickers
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – FC Augsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5:Iga Świątek - Fiona Ferro
Komentarz: Marek Furjan, Tomasz Wiktorowski
14:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg sprinterski mężczyzn
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open: Dzień 6
03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open: Dzień 6 Eurosport 2
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 5
01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open: Dzień 6
03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open: Dzień 6 Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach: 2. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: TD Systems Baskonia – Club Joventut Badalona
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Bartosz Tomczak
21:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: FC Barcelona Lassa – Unicaja Baloncesto
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski Polsat Sport
09:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata: 1. przejazd kobiet
10:30 Skeleton: Mistrzostwa Świata: 2. przejazd kobiet
12:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie 1/4 finału
13:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata: Przejazd mężczyzn
14:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg sprinterski mężczyzn
17:30 Siatkówka kobiet: Puchar Polski: Developres SkyRes Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police
20:00 Sporty walki: Babilon MMA 19: Filip Stawowy – Kevin Szaflarski Polsat Sport Extra
15:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata: Przejazd mężczyzn
16:10 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 500 m mężczyzn
16:55 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 500 m kobiet
18:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: Legia Warszawa – Trefl Sopot
20:30 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard Polsat Sport Fight
19:30 Sporty walki: Babilon MMA 19: Filip Stawowy – Kevin Szaflarski
Polsat Sport News
12:30 Snowboard: Mistrzostwa Świata: Zawody
15:10 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Wyścig drużynowy
15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Wyścig drużynowy
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Joker Świecie – Enea PTPS Piła Sportklub
18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: TD Systems Baskonia – Club Joventut Badalona
Komentarz: Radosław Spiak
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Limoges CSP
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny TVP Sport
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny