reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuchenne rewolucje” 22 w TVN

dodano: 2021-02-11 23:56 | aktualizacja: 2021-02-12 07:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuchenne rewolucje” W czwartek, 18 lutego br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 22. sezonu programu „Kuchenne rewolucje”. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVN, TVN Style i ITVN (TVN International). Dodajmy, iż dotychczas odcinki 22. serii mogli zobaczyć użytkownicy serwisu VOD Player. A gdzie w nowym sezonie pojawi się Magdalena Gessler?

TVN „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to będzie sezon inny niż wszystkie, choć i tym razem nie zabraknie dużych emocji. Obecnie, gdy coraz więcej barów i lokali zamyka lub zawiesza swoją działalność, pomoc restauratorki będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Jak w dobie pandemii właściciele poradzą sobie z „Kuchennymi rewolucjami”? Restauratorzy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i niełatwych warunkach pracy. W tym trudnym dla gastronomii czasie z pomocą przychodzi jednak Magdalena Gessler. Pierwszym punktem na mapie będzie Barlinek, położony w województwie zachodniopomorskim.

- Przyjechałam do Barlinka wezwana przez nastoletnią Darię, córkę właścicielki restauracji. Daria napisała w zgłoszeniu, że chce uratować nie tylko biznes mamy, ale też ją samą. Córka pokazała siłę i przez całą rewolucję udowadniała miłość i troskę do mamy! Cała historia tej rodziny, ich relacje, problemy rzutowała na prowadzony biznes. Zawsze wierzę, że rodzina to siła, która nas buduje. Gdy w rodzinie coś szwankuje wtedy wiele spraw się nie układa... Ta rewolucja była bardzo trudna, ponieważ każdy dzień przynosił nowe sytuacje, z którymi musieliśmy sobie radzić, zaczynając na biznesie, poprzez problemy rodzinne, kończąc na zdrowotnych.

- mówi Magdalena Gessler.


Barlinek, zwany niegdyś „małym Berlinem”, to miasto niewielkie, ale wiekowe, liczące sobie niemal 750 lat. W samym centrum, na rynku przy parku, zatrzymać się można w restauracji Wielkopolanka. Lokal o bardzo długiej, jeszcze przedwojennej tradycji, pięć lat temu przejęła Olga. Wcześniej pracowała tu jako kelnerka, ale gdy właściciel postanowił sprzedać lokal, zdecydowała się skorzystać z oferty. Choć trudno nazwać okazją półtora miliona złotych kredytu, jaki zaciągnęła na własny gastronomiczny biznes.

Szybko okazało się, że z niewielkich utargów nie da się spłacać astronomicznych rat kredytu i utrzymać restauracji. Pojawiły się też zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) i w Urzędzie Skarbowym (US). W tej sytuacji Olgi zupełnie nie stać na zatrudnianie kogokolwiek. W prowadzeniu restauracji pomaga jej życiowy partner Marek. Przez swoje uzależnienie mężczyzna potrafi znikać jednak na wiele dni, zostawiając Olgę samą. Wtedy z pomocą przychodzi piętnastoletnia córka kobiety Daria i jej osiemnastoletni chłopak Dominik. To właśnie nastolatka poprosiła Magdalenę Gessler o pomoc. Wrażliwa i niezwykle dojrzała jak na swój wiek dziewczyna wierzy, że znana restauratorka uratuje restaurację jak i cierpiącą na depresję jej mamę. Misja wydaje się niemożliwa, ale przecież Magdalena Gessler jest ekspertką od spraw niemożliwych.

Dodajmy, iż od czwartku, 14 stycznia br. premierowe odcinki dwudziestego drugiego sezonu programu „Kuchenne rewolucje” mogą oglądać użytkownicy serwisu VOD Player (więcej tutaj).
 
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery


„Kuchenne rewolucje” - sezon 22., emisja w czwartki (od 18 lutego 2021 roku) o godz. 21:30 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN, TVN Style i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...