reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów w ofercie sieci Promax

dodano: 2021-02-12 09:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax/satkurier.pl

Promax W środę, 10 lutego br. oferta sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego powiększyła się o takie kanały, jak Super Polsat HD (dostępny od pakietu Podstawowego HD), Eska Rock TV (od pakietu Podstawowego HD), TVP Dokument HD (od pakietu Oszczędnego), Polsat Doku HD (od pakietu Podstawowego HD) i Superstacja HD (od pakietu Podstawowego HD). Dodajmy, iż abonenci mieli już dostęp do stacji Super Polsat i Superstacja w standardowej rozdzielczości - wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki. - Nowości obejmują szeroki zakres tematyczny i wynikają bezpośrednio z analizy potrzeb i oczekiwań abonentów - czytamy w komunikacie.

Promax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne:

Super Polsat HD
Nr na dekoderze: 34
Freq: 274 MHz
Modulation: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Eska Rock TV
Nr na dekoderze: 421
Freq: 330 MHz
Modulation: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

TVP Dokument HD
Nr na dekoderze: 168
Freq: 298 MHz
Modulation: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Polsat Doku HD
Nr na dekoderze: 169
Freq: 538 MHz
Modulation: QAM 256
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Superstacja HD
Nr na dekoderze: 256
Freq: 666 MHz
Modulation: QAM 256
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Jak poinformował operator, wszystkie zmiany w dekoderach zaktualizują się automatycznie. Jeżeli chodzi o moduły CAM konieczna jest procedura skanowania kanałów (automatycznie całe pasmo lub dodanie ręcznie wybranych częstotliwości).

Super Polsat HD to kanał o profilu ogólnym. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy, seriale, programy informacyjne i rozrywkowe. Super Polsat HD rozpoczął nadawanie w 2017 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości kanału Super Polsat - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż w 2017 roku, w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2010 roku kanał Polsat Sport News zmienił się w Super Polsat. Jednocześnie tego samego dnia ruszył nowy Polsat Sport News (więcej tutaj).

Kanał Hip Hop TV wystartował w 2016 roku. W 2017 roku w wyniku decyzji ówczesnego nadawcy - Grupy ZPR Media, stacja zmieniła się w kanał pod nazwą Eska Rock TV. Obecnie stacja należy do grupy Cyfrowy Polsat. W ramówce kanału widzowie znajdą teledyski z muzyką rockową (więcej tutaj).

Kanał TVP Dokument HD rozpoczął nadawanie w 2020 roku. W ramówce tej stacji Telewizji Polskiej widzowie znajdą reportaże oraz seriale i filmy dokumentalne w takich tematykach, jak przyroda, nauka, podróże, kultura, historia czy biografie (więcej tutaj).

Polsat Doku HD to kanał dokumentalny, należący do Cyfrowego Polsatu. W ofercie stacji widzowie znajdą programy o historii, polityce, przyrodzie, technice, czy tematyce społecznej. Kanał nadaje od 2017 roku (więcej tutaj).

Superstacja HD to kanał informacyjno-publicystyczny, należący do grupy Cyfrowy Polsat. W ramówce kanału widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie. Superstacja HD nadaje od 2016 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości kanału Superstacja, obecnego na rynku od 2006 roku - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż Superstacja w ofercie sieci Promax pojawiła się w 2014 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie do oferty sieci Promax dołączyły takie kanały jak Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD, Canal+ Now HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj), Food Network HD (więcej tutaj), Kino Polska HD, Boomerang HD, STARS.TV HD, Red Carpet TV HD (więcej tutaj), Eleven Sports 4 HD (więcej tutaj), TV Okazje (więcej tutaj), Polsat Seriale HD i Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...