reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czeska wersja Power TV bez licencji satelitarnej

dodano: 2021-02-11 17:57
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Power TV CZ Czeska wersja kanału Power TV spółki MWE Networks International s.r.o. nie posiada już licencji satelitarnej. Na ostatnim posiedzeniu czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) odebrał nadawcy koncesję.

Power TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator RRTV w uzasadnieniu stwierdził, że spółka nie nadawała kanału Power TV drogą satelitarną więcej niż 30 dni w ciągu roku kalendarzowym. Czeska wersja Power TV rozpoczęła emisję na satelicie Astra 3B dnia 1 sierpnia 2018 roku, a zakończyła 30 września 2019 roku. Wcześniej była również dostępna w regionalnej sieci naziemnej RS8.

Wraz z cofnięciem koncesji satelitarnej, RRTV nałożyła na MWE Networks International s.r.o. obowiązek zwrotu kosztów postępowania, w kwocie 1000 koron (ok. 180 zł). Spółka jest zobowiązana do zapłaty tej kwoty w ciągu pięciu dni roboczych od doręczenia decyzji.
 

- Zdecydowaliśmy się zakończyć dystrybucję FTA ze względu na problemy ze sprzedażą reklam w Power TV w Czechach - powiedział w październiku ur.b. Michał Winnicki, właściciel MWE Networks International, dla SatelitnaTV.sk. - Kanał nadal będzie dystrybuowany na platformach płatnej telewizji, takich jak UPC/Vodafone i Lepší.TV.


Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...