reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-21 - 2021-06-22 - 2021-06-23

Sport w polskiej TV 13.02.2021

dodano: 2021-02-11 18:59 | aktualizacja: 2021-02-12 20:06
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Leicester City – Liverpool FC. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: 
Szkocja – Walia
Komentarz: Krzysztof Serafin, Robert Grzędowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Tomasz Ćwiąkała

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Golden State Warriors – Brooklyn Nets
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Tomasz Ćwiąkała

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Burnley FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Rekord Bielsko Biała – GI Malepszy Futsal Leszno
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – OGC Nice
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak 
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: 
Anglia – Włochy
Komentarz: Krzysztof Serafin, Andrzej Kopyt
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – Hertha BSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Atletico Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – SD Huesca
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – FC Schalke 04
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
ASD Spezia Calcio 2008 – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Genoa CFC 1893
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – OGC Nice
Komentarz: Dominik Guziak 

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – Boavista FC
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Real Valladolid
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Montpellier HSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

07:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

09:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

11:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

14:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński 

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Dzień 7

03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Dzień 7
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

07:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

09:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 6

11:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
Komentarz: Adam Probosz

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Dzień 7

03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Dzień 7
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Rekord Bielsko Biała – GI Malepszy Futsal Leszno
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

16:00 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
1/2 finału
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

19:00 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
1/2 finału
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Montpellier HSC
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FK Pardubice

18:45 Piłka nożna: Eredivisie:
Heracles Almelo – AFC Ajax
 
Polsat Sport Premium 2

16:30 Piłka nożna: Eredivisie:
ADO Den Haag – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport

09:00 Skeleton: Mistrzostwa świata:
Konkurencja mieszana
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

11:30 Bobsleje: Mistrzostwa świata:
Monobob kobiet

13:00 Bobsleje: Mistrzostwa świata:
Monobob kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin

20:00 Finał plebiscytu tygodnika „Piłka Nożna":
Gala

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 258:
Kamaru Usman – Gilbert Burns
 
Polsat Sport Extra

13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg półfinałowy ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg półfinałowy ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki

14:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski kobiet

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 1000 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki

16:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg finałowy ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki

17:10 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Bieg finałowy ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki

18:00 Heraklesy polskiego MMA 2020:
Gala

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Joe Smith Jr – Maksim Własow
 
Polsat Sport News

12:30 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Ski cross
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
Konkurs wsadów i rzutów za 3 punkty

19:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
1/2 finału
 
Sportklub

11:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaj:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: 
Tatran Prešov – RK Metaloplastika Sabac
Komentarz: Mateusz Juza

23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach:
Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
SPR Stal Mielec – SPR Chrobry Głogów
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Robert Lis

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański

22:00 Lekkoatletyka:
Halowy mityng New Balance (Boston)
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski, Marek Plawgo


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Obejma kominowa 5m

uchwyt - obejma 5m na komin do masztów stalowych

69 zł Więcej...