reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tajemnica zawodowa” - nowy serial TVN [wideo]

dodano: 2021-02-11 10:20 | aktualizacja: 2021-02-13 19:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Tajemnica zawodowa TVN serial nowy  360px.jpg „Tajemnica zawodowa” to nowy serial TVN, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwolą zrozumieć zawód obrońcy i lekarza z różnych perspektyw. Widzowie będą mieli okazję obserwować historie rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i poznać przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi. To także opowieść o poszukiwaniu, zmuszającym nas do ciągłej „podróży” i zmian, swojego miejsca w życiu. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

TVN
Tajemnica zawodowa TVN serial nowy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Julia Żurawska (Magdalena Różczka)
Pani domu, żona zapracowanego chirurga Andrzeja Żurawskiego i matka dwóch dorastających córek, która dla rodziny poświęciła kiedyś karierę prawniczą. Kobieta z charakterem, silna, pełna życia i pogody ducha mimo kompromisów, do jakich zmusiło ją życie. Kiedy dowiaduje się, że mąż od dwóch lat ją okłamuje i zdradza, Julia chce natychmiast odejść. Nie zdąża, bo Andrzej zostaje brutalnie zaatakowany w szpitalu przez nożownika-szaleńca, a zaraz potem oskarżony o poważny błąd medyczny. Julia wraca do zawodu prawnika i zamierza oczyścić ojca swoich dzieci z niesłusznych oskarżeń. Uciekając w pracę od problemów osobistych znajduje pierwszych klientów, wygrywa sprawy i spotyka nową miłość, na którą na pewno nie jest gotowa po zdradzie i kłamstwach męża… Najpierw musi odkryć prawdę. Jaką tajemnicę ujawni proces Andrzeja? Czy Julia będzie na to gotowa?...

Andrzej Żurawski (Cezary Pazura)
Mąż Julii, dla którego poświęciła swoją karierę prawniczą. Charyzmatyczny chirurg, wspaniały ojciec i gość we własnym domu, który zbudowała mu żona. Gdy 2 lata temu w ich idealnym małżeństwie pojawiła się pierwsza rysa – Andrzej zdradził Julię z koleżanką z pracy, Kingą. Romans zamienił się w nowy związek, który jednak Żurawski dość łatwo poświęca w obliczu zagrożenia życiowego status quo. Gdy zostaje zaatakowany przez nożownika, a potem oskarżony o błąd medyczny, Andrzej wraca na łono rodziny licząc, że Julia wybaczy mu kłamstwa. Stanęła przecież w jego obronie wierząc w to, że jest niewinny… Czy to prawda? Kim tak naprawdę jest Andrzej Żurawski i jaką tajemnicę ukrywa?

Paweł Miller (Piotr Stramowski)
Były policjant-idealista – teraz prywatny detektyw po przejściach, przyjaciel i współpracownik Wiktora, znudzony trywialnymi zleceniami, które otrzymuje głównie od zdradzanych małżonków. Julia jest z początku jedną z nich. Jednak gdy Miller poznaje ją bliżej – odkrywa w niej to, czego dawno przestał szukać. Natychmiast więc od niej ucieka… Związany z Ewą, matką swojej kilkuletniej córeczki, która zostawiła go kilka lat temu po burzliwym związku – Miller stara się poukładać swoje życie na nowo tak, by Ewa pozwoliła mu wrócić. A Julia to same kłopoty… Jaka jest cena za szansę na szczęście?

Kinga Górska (Anna Dereszowska)
Kochanka Andrzeja, anestezjolog, świadek feralnej operacji pacjentki, za której śmierć został obwiniony Andrzej. Kinga szczerze kocha Andrzeja i liczy, że dla niej zostawi rodzinę. Gdy dochodzi do ataku i ich romans wychodzi na jaw – Kinga jest gotowa wspierać Andrzeja i bronić go bezwarunkowo. Jednak z czasem zaczyna rozumieć, że ukochany nie ma zamiaru odwzajemnić jej poświęcenia, a oskarżenia zbliżają go znowu do żony. Miłość Kingi zostaje więc wystawiona na wielką próbę. Czy przetrwa? Andrzej nie ma pojęcia, do czego może być zdolna oszukiwana kobieta…

Wiktor Bielski (Andrzej Zieliński)
Ojciec Julii, który po rozwodzie zostawił ją z matką dla swojej ówczesnej asystentki. Autorytarny szef kancelarii, świetny prawnik i… fatalny ojciec, który od lat nie utrzymuje kontaktów z córką. Rodzinny dramat Julii jednak znów ich zbliża. Wiktor wykorzystuje okazję, żeby naprawić relację z córką, chociaż nigdy tego nie przyzna. Konfliktowy, ironiczny i egocentryczny ojciec nie spodziewa się po córce wiele, gdy angażuje ją do pracy w swojej kancelarii. Czy słusznie? Julia okazuje się bardziej do niego podobna niż myślał…

Monika Litwin (Tamara Arciuch)
Niegdyś ambitna asystentka w kancelarii – od lat nieformalnie związana z Wiktorem, który dla niej zostawił żonę. Dziś Monika jest prawniczką i spodziewa się, że wkrótce zostanie partnerką Wiktora również w kancelarii. Mężczyzna zamiast tego prosi ją o rękę. Dla Moniki to cios poniżej pasa… Ambitna, nieustępliwa, kocha intrygi i grę na ludzkich emocjach. Odrzuca Wiktora i staje przeciwko jego rodzinie w sądzie, jako obrońca nożownika, który zaatakował Andrzeja. Jej intrygi i zabójczy urok jednak nie odstraszają Wiktora. Wręcz przeciwnie… Do czego doprowadzi ta gra?

Paulina Żurawska (Justyna Zielska)
Starsza córka Julii i Andrzeja wchodzi w dorosłość w cieniu konfliktu i burzliwego rozwodu rodziców. Zbuntowana i rozpieszczona nastolatka traktuje matkę z pobłażaniem – Julia zawsze była w domu, zawsze dostępna. To ojciec był dla Pauli wzorem, a że zdradził? Matka też jest temu winna… Paulina z początku staje po stronie ojca. Jednak niespodziewane uczucie, jakie połączy ją z przyjacielem Julii sprawi, że Paula spojrzy na wszystko inaczej. Jak dorastająca dziewczyna odnajdzie się w zawiłych relacjach dorosłych?

Lena Żurawska (Antonina Litwiniak)
Dla młodszej córki Julii i Andrzeja dramatyczny zwrot w życiu rodziców to zderzenie z rzeczywistością, przed którą całe życie chroniła ją matka. Wychowana pod kloszem Lenka słabo radzi sobie ze zmianami i samodzielnością, do której zmusza ją sytuacja. Mama pracuje, taty nie ma, a siostra nie ma zamiaru jej niańczyć… Lenka jednak wierzy, że rodzice będą razem i wszystko będzie jak dawniej. Postanawia o to zawalczyć. Na swój sposób…

Emisja 1. odcinka serialu  „Tajemnicy zawodowej" już w środę 17 lutego o godz. 21:30 w TVN i Playerze!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...