dodano: 2021-02-12 20:17
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Washington Wizards – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Kamil Chanas CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Irlandia – Francja
Komentarz: Krzysztof Liedel, Andrzej Kopyt
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF – Real Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Now
16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Irlandia – Francja
Komentarz: Krzysztof Liedel, Andrzej Kopyt
18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: Finał
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF – Real Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A: Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A: FC Crotone – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Antoni Partum
20:45 Piłka nożna: Serie A: Inter Mediolan – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco – FC Lorient
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:15 Piłka nożna: NOS Liga: Moreirense FC – SL Benfica
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Michał Świerżyński Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
20:45 Piłka nożna: Serie A: Inter Mediolan – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
14:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Kwalifikacje
16:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs indywidualny
01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8 Eurosport 2
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
10:50 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: Zjazd mężczyzn
13:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie mężczyzn
15:30 Kolarstwo szosowe: Clásica de Almería: Wyścig
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: HC Metalurg Skopje – Orlen Wisła Płock
01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8 Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach: Finał
Komentarz: Jacek Person nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF – Real Sociedad
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda
18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: Finał
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Girondins de Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski Polsat Sport Premium 1
13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: FC Saint Johnstone – Celtic FC
16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – MFK Karvina Polsat Sport Premium 2
14:35 Piłka nożna: Eredivisie: Feyenoord – Willem II Tilburg Polsat Sport
13:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie mężczyzn
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Developres SkyRes Rzeszów – Energa MKS Kalisz Polsat Sport Extra
09:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata: Monobob kobiet - 3. przejazd
10:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata: Monobob kobiet - 4. przejazd
12:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 1500 m kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki
13:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 1500 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki
14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 5000 m kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki
15:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie kobiet
17:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: Finał Polsat Sport News
15:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata: Przejazd czwórek mężczyzn
15:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 10000 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki
16:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata: Przejazd czwórek mężczyzn
17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Ceremonia medalowa
Komentarz: Marcin Lepa, Konrad Niedźwiedzki Sportklub
09:30 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaj: Wyścig
18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: Finał
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
16:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs indywidualny TVP Sport
07:45 Biegi narciarskie: Ski Classics, Jizerska Padesatka: Bieg na 50km
09:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Jizerska Padesatka: Bieg na 50km
11:40 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Poznań: Grand Prix
Komentarz: Tomasz Jasina
14:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Kwalifikacje
16:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs indywidualny
19:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: KS Azoty-Puławy – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Tomasz Jasina, Michał Matysik
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.