reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nasz nowy dom” 16 w telewizji Polsat

dodano: 2021-02-15 00:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Nasz nowy dom Polsat W środę i czwartek, 3 i 4 marca br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 16. programu „Nasz nowy dom”, którego producentem jest firma Constantin Entertainment. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV4, Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego programu?

Polsat „Nasz nowy dom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, przed widzami szesnasty sezon programu, który daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. „Nasz nowy dom” to format z misją, którą realizuje doświadczona ekipa fachowców pod dowództwem Katarzyny Dowbor. W nowym sezonie stacja pokażemy kolejne dwadzieścia cztery metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył. Emisja od 3 marca br., w każdą środę i czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. 

W nowej serii ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski, aby pomóc rodzinom, których sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie remontów swoich domów, czy mieszkań. W nadchodzących odcinkach Katarzyna Dowbor będzie musiała zmierzyć się z przejmującymi historiami rodzin, ocenić realne szanse na przeprowadzenie metamorfozy i przekazać bohaterom ostateczną decyzję. W remontach pomoże jej sprawdzone trio architektów - Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. - Domy naszych bohaterów są w rękach najlepszych specjalistów - zapewnia nadawca.

W tym sezonie ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie przemierzy setki kilometrów po polskich drogach, aby dotrzeć do bohaterów. Wspólnie z kamerą Telewizji Polsat widzowie odwiedzą m.in. piękne rejony Ziemi Świętokrzyskiej, czy Mazowsza, gdzie poznają historię Aleksandry, samotnej matki oraz jej dwóch synów Igora i Patryka. Starszy z chłopców, Igor, cierpi na późno zdiagnozowany Zespół Aspergera, nie nawiązuje relacji i nie uczestniczy aktywnie w życiu społecznym, żyje w swoim świecie. Matka utrzymuje rodzinę ze skromnej pensji, która nie pozwala na kosztowny remont, a budynek w którym żyją wymaga natychmiastowej interwencji. Poznają również wstrząsającą historię rodziny z Łodzi. W dzielnicy Bałuty mieszka Anna, która sama wychowuje wnuczkę Gabrielę. Rodzice dziewczynki nie żyją - mama przegrała walkę z chorobą nowotworową kilka miesięcy temu, wcześniej natomiast zmarł tata. Kobieta została na świecie zupełnie sama, z długami i jednym jedynym celem: wychować wnuczkę. Niestety dom, w którym mieszkają, jest w tragicznym stanie. Babcia śpi w jednym łóżku z Gabrielą, ponieważ w innych pomieszczeniach domu ściany pokryte są grzybem. Sytuacja rodziny jest beznadziejna i bez wsparcia z zewnątrz, nie ma szans na jakąkolwiek poprawę.

W nadchodzącym sezonie ekipa „Naszego nowego domu” pomoże kolejnym dwudziestu czterem rodzinom. Jak zapowiada nadawca, poza metamorfozą domów bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwijaniu swoich ścieżek zawodowych. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

- W związku z zagrożeniem Covid-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) - informuje nadawca.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment (więcej tutaj).
 
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński


„Nasz nowy dom” - sezon 16., emisja w środy i czwartki (od 3 marca 2021 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV4, Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...