reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuba Wojewódzki” 37 w TVN i ITVN

dodano: 2021-02-15 03:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuba Wojewódzki” grafika animacja rysunek bajka We wtorek, 16 lutego br. o godz. 22:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 37. sezonu programu „Kuba Wojewódzki”. Widowisko zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Wystąpią Jakub Wojewódzki, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak (film „Listy do M. 4” w serwisie VOD Player), Magdalena Boczarska, Cezary Pazura (serial „Tajemnica zawodowa” w TVN i ITVN/TVN International), Daria Zawiałow oraz seksowna Wodzianka Angelika Wachowska.

TVN „Kuba Wojewódzki” Kuba Wojewódzki grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, „Kuba Wojewódzki” to pozycja obowiązkowa w każdej ramówce TVN. Czterysta odcinków na antenie stacji dowodzi, że to jeden z tych programów, których nie może zabraknąć w sezonowym menu. Podobnie jak jego gospodarza, który jest jak wino - z każdym rokiem lepszy i jeszcze bardziej wyrafinowany. 

Dziennikarz powraca z kolejnym sezonem swojego autorskiego programu. W krzyżowy ogień pytań weźmie tych, którzy zamierzają zrobić szum wokół siebie w najbliższych miesiącach. I oczywiście zrobi to w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu: błyskotliwym żartem, ciętą ripostą, a co najważniejsze - z idealnym wyczuciem. Tradycyjnie wśród wybrańców godnych zajęcia miejsca na kanapie u Jakuba Wojewódzkiego znajdą się bohaterowie masowej wyobraźni oraz aspirujący do tego miana. W wiosennej odsłonie gospodarz będzie gościł swojego dziewięćsetnego rozmówcę na antenie TVN. Kto okaże się tym szczęśliwcem?

Dodajmy, że licząc serie emitowane w telewizjach Polsat i TVN będzie to trzydziesty siódmy sezon programu „Kuba Wojewódzki”, a licząc tylko produkcje TVN będzie to trzydziesta odsłona tego widowiska (więcej tutaj).

W pierwszym odcinku nowego sezonu gośćmi Jakuba Wojewódzkiego będą Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak - gwiazdy dostępnego w serwisie VOD Player filmu „Listy do M. 4”, którego producentem jest TVN (Discovery), a dystrybutorem Kino Świat (więcej tutaj), Magdalena Boczarska i Cezary Pazura - występujący w serialu „Tajemnica zawodowa”, który będą mogli oglądać widzowie TVN i ITVN (TVN International) (więcej tutaj), a zaśpiewa Daria Zawiałow.
 
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery


„Kuba Wojewódzki” - sezon 37., emisja we wtorki (od 16 lutego 2021 roku) o godz. 22:30 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...