reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuba Wojewódzki” 37 w TVN i ITVN

dodano: 2021-02-15 03:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuba Wojewódzki” grafika animacja rysunek bajka We wtorek, 16 lutego br. o godz. 22:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 37. sezonu programu „Kuba Wojewódzki”. Widowisko zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Wystąpią Jakub Wojewódzki, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak (film „Listy do M. 4” w serwisie VOD Player), Magdalena Boczarska, Cezary Pazura (serial „Tajemnica zawodowa” w TVN i ITVN/TVN International), Daria Zawiałow oraz seksowna Wodzianka Angelika Wachowska.

TVN „Kuba Wojewódzki” Kuba Wojewódzki grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, „Kuba Wojewódzki” to pozycja obowiązkowa w każdej ramówce TVN. Czterysta odcinków na antenie stacji dowodzi, że to jeden z tych programów, których nie może zabraknąć w sezonowym menu. Podobnie jak jego gospodarza, który jest jak wino - z każdym rokiem lepszy i jeszcze bardziej wyrafinowany. 

Dziennikarz powraca z kolejnym sezonem swojego autorskiego programu. W krzyżowy ogień pytań weźmie tych, którzy zamierzają zrobić szum wokół siebie w najbliższych miesiącach. I oczywiście zrobi to w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu: błyskotliwym żartem, ciętą ripostą, a co najważniejsze - z idealnym wyczuciem. Tradycyjnie wśród wybrańców godnych zajęcia miejsca na kanapie u Jakuba Wojewódzkiego znajdą się bohaterowie masowej wyobraźni oraz aspirujący do tego miana. W wiosennej odsłonie gospodarz będzie gościł swojego dziewięćsetnego rozmówcę na antenie TVN. Kto okaże się tym szczęśliwcem?

Dodajmy, że licząc serie emitowane w telewizjach Polsat i TVN będzie to trzydziesty siódmy sezon programu „Kuba Wojewódzki”, a licząc tylko produkcje TVN będzie to trzydziesta odsłona tego widowiska (więcej tutaj).

W pierwszym odcinku nowego sezonu gośćmi Jakuba Wojewódzkiego będą Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak - gwiazdy dostępnego w serwisie VOD Player filmu „Listy do M. 4”, którego producentem jest TVN (Discovery), a dystrybutorem Kino Świat (więcej tutaj), Magdalena Boczarska i Cezary Pazura - występujący w serialu „Tajemnica zawodowa”, który będą mogli oglądać widzowie TVN i ITVN (TVN International) (więcej tutaj), a zaśpiewa Daria Zawiałow.
 
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Discovery


„Kuba Wojewódzki” - sezon 37., emisja we wtorki (od 16 lutego 2021 roku) o godz. 22:30 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...