reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera „MTV Unplugged Natalia Przybysz”

dodano: 2021-02-12 14:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ViacomCBS Networks CEEI

MTV Unplugged Natalia Przybysz Barbara Wadach Jeszcze w lutym na antenie MTV Polska premiera „MTV Unplugged Natalia Przybysz”. Pełny zapis koncertu dostępny będzie również platformie player.pl. Z kolei album CD oraz LP ukaże się 12 marca. Już dziś natomiast fani artystki mogą cieszyć się fragmentem koncertu, czyli pierwszym singlem promującym materiał - duetem Natalii z Hanią Rani w utworze „Królowa Śniegu”.

fot. Barbara Wadach
MTV Unplugged Natalia Przybysz Barbara Wadach


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Natalia Przybysz to wszechstronnie uzdolniona wokalistka, uznawana przez wielu za jeden z najważniejszych, kobiecych głosów na polskiej scenie muzycznej. W grudniu Natalia dołączyła do grona artystów słynnego na całym świecie muzycznego cyklu „MTV Unplugged”. Podczas koncertu „bez prądu”, Natalia wykonała swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Zgodnie z tradycją, na scenie towarzyszyli jej goście specjalni, w tym m.in. siostra Paulina oraz Hania Rani – zdolna pianistka, kompozytorka i wokalistka, której twórczość charakteryzuje nowe podejście do klasycznych formuł muzycznych i instrumentów akustycznych. To właśnie duet z Hanią w utworze „Królowa Śniegu” jest pierwszym singlem promującym album.

Pełny zapis koncertu „MTV Unplugged Natalia Przybysz”, który zrealizowany został 19 grudnia ub.r., wyemitowany zostanie na MTV Polska oraz na platformie player.pl. Premiera na antenie stacji już 27 lutego o godz. 22:00. Z kolei już dziś ruszył preorder albumu, który ukaże się 12 marca.
Natalia Przybysz na polską scenę muzyczną wkroczyła w duecie z siostrą Pauliną. Ich zespół Sistars dwukrotnie zdobył statuetkę MTV EMA dla „Najlepszego polskiego artysty”. Karierę solową rozpoczęła krążkiem „Maupka Comes Home” wydanym w 2008 r. Dotychczas, ma na koncie sześć albumów. Ostatni, „Jak malować ogień”, ukazał się w październiku ubiegłego roku. Natalia znana jest również ze swojej pozamuzycznej działalności społecznej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...