reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Chyłka - Rewizja” w TVN i ITVN

dodano: 2021-02-15 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN Player „Chyłka - Rewizja” We wtorek, 16 lutego br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie 1. odcinek 3. sezonu serii „Chyłka”, zatytułowanego „Chyłka - Rewizja” (pierwsza to „Chyłka - Zaginięcie”, a druga „Chyłka - Kasacja”), produkcji Player Original, której producentem wykonawczym jest Aktiv Media. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze odcinki emituje obecnie kanał TVN7. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tej produkcji?

TVN Player „Chyłka - Rewizja”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy to już koniec błyskotliwej kariery mecenas Joanny Chyłki (w tej roli Magdalena Cielecka)? Pozbawiona swojej pozycji i prestiżowej posady prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową, niezwykle skomplikowaną sprawą podwójnego morderstwa. Jej przeciwnikiem na sali sądowej będzie tym razem Kordian Oryński „Zordon” (Filip Pławiak).

Policja znajduje zwłoki młodej kobiety i jej córki. Ta wyjątkowo brutalna zbrodnia przyciąga zainteresowanie mediów i opinii publicznej. W trakcie śledztwa głównym podejrzanym zostaje mąż ofiary - Bukano (Wojciech Zieliński), mężczyzna o romskim pochodzeniu. Okazuje się, że po śmierci żony i dziecka firma ubezpieczeniowa zobowiązana jest wypłacić mu polisę w wysokości miliona złotych. Policja uznaje to za wystarczający motyw do popełnienia morderstwa.

W wyniku zbiegu okoliczności Chyłka zostaje zaangażowana w sprawę Bukano. Musi udowodnić przed sądem, że jej klient nie popełnił zbrodni, o którą jest oskarżany. Dodatkową motywacją w walce o wygraną będzie fakt, że firmę ubezpieczeniową reprezentuje kancelaria Żelazny & McVay. Jest to doskonała okazja, by zemścić się na byłym pracodawcy. Po raz pierwszy Kordian i Chyłka spotkają się na sali sądowej jako przeciwnicy. Walka o zwycięstwo będzie dla prawniczki wyjątkowo wyczerpująca. Uzależnienie od alkoholu zdążyło odcisnąć piętno na jej życiu prywatnym i zawodowym. Czy nałóg okaże się silniejszy niż chęć triumfu w sądzie?

W trzecim sezonie serialu Chyłka będzie musiała zmierzyć się nie tylko z nowym prawniczym wyzwaniem i zagadką kryminalną. Tym razem jej największym przeciwnikiem okaże się ona sama. W walce z uzależnieniem będzie próbował pomóc jej Szczerbiński (Ireneusz Czop). Czy ich relacja przetrwa tę próbę? Jak w nowej sytuacji odnajdzie się Kordian? Rozdarty pomiędzy nowym patronem - Bucheltem (Mariusz Bonaszewski) - a lojalnością wobec Joanny nadal będzie próbował pozostać blisko niej. Powróci również Piotr Langer junior (Jakub Gierszał), którego zainteresowanie Chyłką wykroczy znacznie poza sprawy zawodowe. Kordian z niepokojem odkryje, że jest on udziałowcem w firmie ubezpieczeniowej Salus, którą reprezentuje wraz z Bucheltem.

Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media - Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki, we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyserują Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. W obsadzie znaleźli się Magdalena Cielecka (jako Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian Oryński „Zordon”), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Harry McVay), Wojciech Zieliński (Bukano), Mariusz Bonaszewski (Buchelt), Antoni Pawlicki (Piotrowski) i inni (więcej tutaj).

Dodajmy, iż pierwszy odcinek serialu „Chyłka - Rewizja” widzowie telewizji TVN mogli oglądać premierowo w środę, 6 stycznia 2021 roku, natomiast w całości serial ten był udostępniony od wtorku, 6 października 2020 roku w serwisie VOD Player. Kanał TVN7 emituje natomiast obecnie serię „Chyłka - Kasacja” (więcej tutaj).

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane na zamówienie serwisu i dostępne w Polsce tylko w Playerze.
 
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery


„Chyłka - Rewizja” - sezon 3., emisja we wtorki (od 16 lutego 2021 roku) o godz. 21:30 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...