reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-11 - 2022-08-12

Sport.pl partnerem organizacji Anonymo Esports

dodano: 2021-02-19 01:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Sport.pl Sport.pl, należący do Gazeta.pl (Agora), stawia kolejny krok w branży e-sportu. Tym razem ten internetowy serwis został partnerem medialnym esportowej organizacji Anonymo Esports. W jej szeregach znajduje się między innymi skład „Counter Strike: Global Offensive”, czy ekipa, która zagra w 1. sezonie Ultraligii Teamfight Tactics.

Sport.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa zawarta między sport.pl a Anonymo Esports zakłada współpracę w zakresie tworzenia unikalnych treści na temat esportu. Obie strony będą się też wspierać w działaniach w mediach społeesportowy
cznościowych. 

- Cieszymy się, że udało nam się porozumieć z Anonymo Esports, która jest jedną z bardziej obiecujących organizacji w Polsce - mówi Patryk Stec, szef esportu w sport.pl. - Od kilku miesięcy nasze działania w obszarze esportu są bardzo intensywne, a podjęty przez nas właśnie krok stanowi tego najlepsze potwierdzenie. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli pisać o sukcesach Anonymo na międzynarodowej scenie - dodaje.


Anonymo Esports to nowa organizacja na scenie esportowej. - W szybkim tempie podbiła jednak serca wielu fanów, między innymi za sprawą składu „Counter Strike: Global Offensive”, w którym znaleźli się topowi polscy gracze tacy, jak Janusz Pogorzelski „Snax” - mistrz świata i były reprezentant Virtus.pro - czytamy w komunikacie. W organizacji, założonej przez Mateusza Kowalczyka „Sówkę”, znajduje się także skład Teamfight Tactics, który zagra w pierwszym sezonie Ultraligii Teamfight Tactics (więcej tutaj). Anonymo Esports podpisało również umowy z influencerami, którzy będą reprezentować organizację w trakcie transmisji na platformach streamingowych (więcej tutaj)

- Jeszcze niedawno światy mediów i esportu nie przeplatały się - mówi Mateusz Kowalczyk „Sówek”, CEO Anonymo Esports. - Z czasem dostrzegliśmy jednak możliwość synergii i wszystkie wspólne mianowniki. Między innymi jest to rywalizacja. A my w Anonymo uwielbiamy rywalizować. Uwielbiamy także pisać i opowiadać historię, która zelektryzuje jak najwięcej osób. Nie mogliśmy znaleźć do tego lepszego partnera niż sport.pl - dodaje.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...