reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

100 GB na start w Play na Kartę

dodano: 2021-02-19 04:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan Operator sieci Play (P4) przygotował propozycję dla nowych klientów prepaid. Mogą oni aktywować promocyjny pakiet 100 GB za darmo. Jak czytamy w komunikacie, internetu nigdy dość, a w sieci Play klienci mogą cieszyć się 100 dodatkowymi gigabajtami do wykorzystania na rozrywkę, naukę czy pracę. Aby otrzymać darmowy pakiet danych należy kupić i zarejestrować dowolny starter Play na Kartę, po czym aktywować usługę „100 GB na start” w aplikacji Play24 w zakładce „Pakiety”. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między środą, 17 lutego a piątkiem, 30 kwietnia 2021 roku.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które dużo korzystają z internetu i przesyłają znaczne ilości danych. Dzięki dużej paczce dodatkowych 100 GB możemy pozostać w stałym kontakcie z bliskimi, czy współpracownikami oraz swobodnie relacjonować i przeglądać informacje z mediów społecznościowych. Taki prezent od sieci Play pozwoli również cieszyć się godzinami spędzonymi na mobilnych grach czy oglądaniu seriali bez obaw o dostęp do sieci - zapewnia operator.

W sieci Play dostępne są trzy oferty na kartę w formule Solo. Każda z nich oferuje nielimitowane SMS-y oraz rozmowy do wszystkich i paczki danych. Solo M z 10 GB, Solo L oferuje 15 GB, zaś największy z nich to pakiet XL z 20 GB internetu (więcej tutaj).
 
100 GB na start w Play na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
100 GB na start w Play na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...