reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najgorsze polskie tatuaże” w TTV

dodano: 2021-02-19 06:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Najgorsze polskie tatuaże” W sobotę, 20 lutego br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. programu „Najgorsze polskie tatuaże”. Dodajmy, iż widowisko to mogli zobaczyć już użytkownicy serwisu VOD Player, a 1. odcinek widzowie telewizji TVN. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO. Występują Kaja Karolina Chodorowska, Sebastian Jaryszek „Junior”, Tomasz, Łukasz Kaczmarek „Bam” oraz Paweł Reduch. A co wydarzy się w programie?

TTV „Najgorsze polskie tatuaże”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdym odcinku „Najgorszych polskich tatuaży” pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których dziara to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Kaja Karolina Chodorowska, Sebastian Jaryszek „Junior”, Tomasz, Łukasz Kaczmarek „Bam” oraz Paweł Reduch. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - stara szkoła, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty - fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Kim są i jak zaczęła się ich przygoda z tatuażami?  

Kaja Karolina Chodorowska z tatuowaniem związana jest od 5 lat. Z wykształcenia jest archeologiem, ale po kilku latach pracy w korporacji, stwierdziła, że to tatuaże są jej prawdziwą pasją. Uwielbia eksperymentować z kolorem, ma swój wyjątkowy styl, który można określić naklejkowym. Kolorowe zwierzęta, postaci z bajek, czy anime zamknięte są w ramie z czarnego konturu, często w towarzystwie geometrycznych figur. Tatuowanie jest dla niej jak mantra, nie liczy czasu, zatraca się w tym całkowicie. Kiedy nie tatuuje, chodzi na spacery, odwiedza muzea i namiętnie gra w gry komputerowe. W cyfrowym świecie pełnym demonów, magicznych stworów staje się superbohaterką.

Łukasz Kaczmarek „Bam” tatuażem zajmuje się od 13 lat. Jego styl to graficzny realizm, chociaż - jak sam podkreśla - ciężko włożyć to co robi, w jakąś szufladkę. Intryguje go każdy klient, każdy dzień w pracy jest niespodzianką. Miał być nauczycielem języka angielskiego, ale wkręcił się w tatuowanie, które na początku ćwiczył na znajomych. W wolnych chwilach biega z łukiem i strzela do tarczy - to jego kolejna pasja.

Paweł Reduch w branży dziara od 11 lat. Specjalizuje się w stylu starej szkoły, czyli tradycyjnej solidnej kresce z wypełnieniem. Zwierzęta, ludzkie twarze, róża, czaszka, kotwica - w czerwonych, pomarańczowych, zielonych, niebieskich i brązowych barwach - to wszystko można spotkać w jego pracach. Poza pracą żyje sportem - biega, boksuje i gra w golfa. Dobra forma przydaje się przy godzinach w pozycji wiszącej nad klientem.

Tomasz Florek tatuażem na „pełen etat” zajął się po skończeniu studiów w 2017 roku. Z zawodu jest rzeźbiarzem. Przy projektowaniu i robieniu tatuaży sięga do tego, co pasjonuje go w rzeźbie - struktura i organiczność. Spośród wielu stylów dla siebie wybrał dotwork, czyli drobne czarne kropki tuszu, którymi buduje skomplikowane, pełne detali historie. Często są to obrazy mroczne i mistyczne. W wolnych chwilach lubi wskoczyć na motocykl i pojechać w skałki. Tam z wielkich bloków skalnych wydłubuje skamieliny, w których potem rzeźbi. Kocha muzykę - przez 11 lat grał na perkusji w zespole Zmiana Trasy.

Ostatnim tatuażystą, który podejmie się ratowania nieudanych dziar, jest Sebastian Jaryszek „Junior”. Jak czytamy w komunikacie, znają go wszyscy, to on współtworzył polską scenę tatuażu. Nic dziwnego - tatuuje blisko 25 lat. Wytatuuje wszystko, ale jest już na takim etapie swojego artystycznego życia, że to on wybiera co chce tatuować. Projektuje od razu na ciele, co jest dodatkową niespodzianką dla jego klientów. Ci jednak mu ufają, bo wiedzą, że przychodzą do guru tatuażu. Podkreśla, że jest jednym z niewielu artystów w Polsce, którzy mogą z czystym sumieniem powiedzieć, że zrobione przez niego dziara, po 20 latach wciąż wygląda dobrze. Lubi solidny, silny kontur, który jest kluczem to długotrwałości wykonywanych tatuaży. Prywatnie jest ojcem dwóch córek, z którymi uwielbia podróżować i patrzeć jak w każdej rodzą się inne talenty. W przydomowej pracowni maluje obrazy i konstruuje maszynki do tatuowania - ze starej szkoły, konkretne i głośne.

Dodajmy, iż w czwartek, 28 stycznia br. program „Najgorsze polskie tatuaże” zadebiutował w serwisie VOD Player. Tego samego dnia również na antenie telewizji TVN wyemitowany został pierwszy odcinek tej serii (więcej tutaj i tutaj).
 
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński


„Najgorsze polskie tatuaże” - emisja w soboty (od 20 lutego 2021 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...