reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Chyłka - Inwigilacja” w serwisie Player

dodano: 2021-02-19 09:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN Player „Chyłka - Inwigilacja” We wtorek, 23 lutego br. w serwisie VOD Player udostępnione zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 4. serii „Chyłka”, zatytułowanego „Chyłka - Inwigilacja” (pierwsza to „Chyłka - Zaginięcie”, druga „Chyłka - Kasacja”, a trzecia „Chyłka - Rewizja”), produkcji Player Original, której producentem wykonawczym jest Aktiv Media. Wcześniejsze odcinki emitują obecnie kanały telewizyjne TVN, TVN7 i ITVN (TVN International). A co wydarzy się w premierowej odsłonie tej produkcji?

TVN Player „Chyłka - Inwigilacja”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed Chyłką czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym mecenas pojawi się perspektywa znaczących zmian.

Chyłka (w tej roli Magdalena Cielecka) nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior (Jakub Gierszał) jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdalenie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał (Jerzy Schejbal) to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem?

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemysława (Nikodem Rozbicki). Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem - Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski) i wrócić na sam szczyt.

W kolejnej odsłonie produkcji Player Original Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu? Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo?

W czwartym sezonie w obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (jako Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian Oryński „Zordon”), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski (Kormak), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Olga Bołądź (Magdalena), Jerzy Schejbal (Obertał). Dołączą do nich również Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Cezary Pazura (Feliks) i Jacek Poniedziałek (Messer).

Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk,  producentem wykonawczym Aktiv Media - Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz oraz Jakub Czerwiński, Anna Rzepka i Jakub Stolecki. Scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji  jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyserują Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

Pierwszy i drugi odcinek czwartego sezonu zostaną udostępnione we wtorek, 23 lutego br., kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z sześciu odcinków. Trzy wcześniejsze sezony serialu: „Chyłka-Zaginięcie”, „Chyłka-Kasacja”, Chyłka-Rewizja”, są dostępne w całości w serwisie Player.

Dodajmy, iż stacja TVN7 pokazuje obecnie drugi sezon („Chyłka - Kasacja”), natomiast w kanałach TVN i ITVN (TVN International) emitowany jest trzeci sezon serii („Chyłka - Rewizja”). Na razie nie wiadomo, kiedy czwarty sezon („Chyłka - Inwigilacja”) zadebiutuje w telewizji (więcej tutaj i tutaj).

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne w Polsce tylko w Playerze.
 
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Inwigilacja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Inwigilacja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery


„Chyłka” - emisja w kanałach TVN, TVN7 i ITVN (TVN International) oraz w serwisie Player.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...