reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Down the road. Zespół w trasie” 2 w TTV

dodano: 2021-02-19 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Down the road. Zespół w trasie” W niedzielę, 21 lutego br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Down the road. Zespół w trasie”. Wystąpią Paulina Ochocka, Paula Rakowska, Paulina Pigan, Adam Wdówka, Jan Skiba i Szymon Grzech. Za produkcję programu odpowiada GPlus Production. Dodajmy, iż dotychczas odcinki 2. serii mogli zobaczyć użytkownicy serwisu VOD Player. A co wydarzy się w nowym sezonie programu?

TTV „Down the road. Zespół w trasie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas wspólnej podróży Przemysława Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa bohaterowie przemierzą Chorwację i Grecję.

- Po pierwszym sezonie chciałem, żeby chociaż jedna osoba zmieniła nastawienie do ludzi z zespołem Downa. Okazało się, że jest nas o wiele więcej. Ten program udowodnił, że jesteśmy w stanie zmienić świat, jeśli jesteśmy w stanie zmienić perspektywę i myśleć inaczej, niż myślimy na co dzień. To był skok do głębokiej wody, a zarazem coś, w czym chcę uczestniczyć, bo każdy dzień w obecności osób z zespołem Downa jest nieprawdopodobnym i kształcącym doświadczeniem

- komentuje Przemysław Kossakowski.


„Down the road. Zespół w trasie” to polska wersja belgijskiego formatu. Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemysławem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery z dala od domu i rodziców. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów - Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Jana Skibę oraz Szymona Grzecha.

Dodajmy, iż w niedzielę, 10 stycznia br. drugi sezon programu „Down the road. Zespół w trasie” zadebiutował w serwisie VOD Player (więcej tutaj i tutaj).
 
Paula Rakowska, Paulina Ochocka, Jan Skiba, Przemysław Kossakowski, Szymon Grzech, Adam Wdówka i Paulina Pigan w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery
Paula Rakowska, Paulina Ochocka, Jan Skiba, Przemysław Kossakowski, Szymon Grzech, Adam Wdówka i Paulina Pigan w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery


„Down the road. Zespół w trasie” - sezon 2., emisja w niedziele (od 21 lutego 2021 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...