reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Małe morderstwa według Agathy Christie” w Romance TV

dodano: 2021-02-18 15:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: Romance TV

Agatha Christie Male Morderstwa ABC Romance TV 360px.jpg W marcu stacja Romance TV przygotowała dla widzów dużą dawkę emocji, od tajemniczych i pełnych zwrotów akcji zagadek detektywistycznych po wielkie miłości i namiętne romanse. Wśród premier filmowych znajdzie się nowy serial kryminalny „Małe morderstwa według Agathy Christie”, gdzie dwóch szarmanckich detektywów będzie rozwiązywać skomplikowane sprawy zabójstw, kolejny odcinek serii „Kryminalne zagadki Agathy Christie”, a także romantyczne adaptacje uwielbianej pisarki Rosamunde Pilcher w cyklu „Pozdrowienia z Kornwalii”.

Romance TV
Agatha Christie Male Morderstwa Entliczek Petliczek Romance TV 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W marcu Romance TV zabierze swych widzów do Francji i Kornwalii w niezwykłą podróż pełną emocji: miłości, namiętności i pasji, a także zemsty, nienawiści i zbrodni. Będą mogli je przeżywać, oglądając adaptacje filmowe jednych z najpopularniejszych pisarek na świecie: Agathy Christe i Rosamunde Pilcher.

Agatha Christie to brytyjska autorka znanych na całym świecie powieści kryminalnych, które zyskały status najlepiej sprzedających się książek wszech czasów. Stworzyła kultowe postacie detektywów i dlatego w ramówce Romance TV nie może zabraknąć nowego serialu telewizyjnego "Małe morderstwa według Agathy Christie", w którym komisarz Larosière i inspektor Lampion będą tropić grasujących złoczyńców, w zdumiewający sposób rozwiązując niejedno trudne i tajemnicze morderstwo.

Cykl wystartuje 14 marca o godz. 20:00.

Z kolei w pierwszą niedzielę marca o godz. 20:00 Romance TV wyemituje kolejny odcinek pełnych napięcia „Kryminalnych zagadek Agathy Christie”, także powstałych na kanwie powieści słynnej autorki.
 


Kontynuacja kryminalnej serii filmowej „Kryminalne zagadki Agathy Christie”

„Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Wskrzeszający nieboszczyk” – niedziela, 7 marca, godz. 20:00
Po upojnej nocy Alice Avril budzi się w swoim łóżku obok zamordowanego mężczyzny. Czyżby ktoś próbował wrobić ją w zabójstwo?  

Start serialu „ Małe morderstwa według Agathy Christie”

„A…B…C…” - niedziela, 14 marca, godz. 20:00
Dochodzi do serii morderstw, a przy ofiarach śledczy za każdym razem znajdują rozkład linii autobusowej ABC. Zabójca, wkrótce nazwany ABC, ma w zwyczaju listownie informować komisarza Larosière'a o swoich planach. Larosière stara się rozwikłać tę zagadkę, jednak prefekt policji odnosi wrażenie, że zadanie to przerasta możliwości komisarza. Postanawia go więc wesprzeć i włącza do śledztwa inspektora Duvala. Ten wkrótce aresztuje domniemaną sprawczynię - siostrę jednej z ofiar.

„Entliczek pentliczek” - niedziela, 21 marca, godz. 20.00
Po śmierci lubianej i szanowanej kobiety, zaangażowanej w działalność dobroczynną, podejrzenia padają na jedno z wielu adoptowanych przez nią dzieci...  

„Powrót do zdrowia” - niedziela, 28 marca, godz. 20.00
Inspektor Lampion został postrzelony i potrzebuje dużo spokoju, by dojść do siebie. Wydaje się, że idealnym miejscem na odpoczynek będzie pobyt w hotelu w niewielkiej miejscowości. Okazuje się, że jej mieszkańcy mają swoje tajemnice. Gdy wychodzi na jaw, że szacowni członkowie parafii zaczynają dostawać listy, w których ktoś zarzuca im popełnienie różnych niecnych czynów, sprawą postanawia zainteresować się komisarz Larosière. Śledztwo nabiera tempa, gdy dochodzi do pierwszego morderstwa. 

Z kolei w każdy wtorek o godzinie 20:00 Romance TV zaprezentuje 4 kompletnie nowe adaptacje filmowe powieści brytyjskiej autorki Rosamunde Pilcher, w których na początku prawdziwe uczucie wydaje się czymś niemożliwym do spełnienia. Jednak po pokonaniu wielu przeszkód niespodziewanie okazuje się, że jest ono bardzo blisko. Przepełnione miłością i namiętnością, ale też pełne niespodziewanych i dramatycznych wydarzeń filmy opowiadają wzruszające historie prosto z przepięknej Kornwalii!


Premiery filmowe z cyklu „Pozdrowienia z Kornwalii - z Rosamunde Pilcher”

„Rosamunde Pilcher: Na wietrze” – wtorek, 2 marca, godz. 20:00
Kate i Dan mieszkają z Petem, synem Kate w starej wiejskiej posiadłości ziemskiej. Kate wcześnie została matką. Pete ma 15 lat, powoli zaczyna dorastać i coraz rzadziej potrzebuje matczynej opieki. Natomiast Kate ma wrażenie, że coś ważnego umknęło jej w życiu. Pragnie nadrobić stracone lata. W przeciwieństwie do Kate, którą coraz bardziej przyciągają uroki miasta i intensywny kontakt z innymi ludźmi, prawie trzydzieści lat starszy od niej Dan bardzo dobrze czuje się na wsi. Dochodzi między nimi do coraz częstszych kłótni, co powoduje też spora różnica wieku. Pewnego dnia sprzeczka, która wynikła z błahego powodu, eskaluje tak bardzo, że para postanawia się rozstać.
 


„Rosamunde Pilcher: Moja kuzynka, miłość i ja” - wtorek, 9 marca, godz. 20:00
Holly Shaw pragnie udowodnić, że posiada talent pisarski. Organizuje wieczór autorski, podczas którego zamierza odczytać fragment swojej książki. Idąc do samochodu, kobieta zostaje napadnięta i porwana. Policja znajduje jej rzeczy nad brzegiem rzeki. Następnego dnia wszystkie nagłówki w prasie brzmią jednakowo: Czy Holly Shaw popełniła samobójstwo? Pytanie to zadaje sobie nie tylko dziennikarz Aaron w swoim dotyczącym Holly artykule prasowym, ale i jej rodzice, Russell i Dana. 

„Rosamunde Pilcher: O herbacie i miłości” - wtorek, 16 marca, godz. 20:00
Po śmierci narzeczonego Ella Morgan zamyka się w sobie i rezygnuje z zarządzania plantacją herbaty. Niestety jej ojciec nie radzi sobie sam ze wszystkimi obowiązkami i czuje się zmęczony pracą. Zamierza oddać ziemię w dzierżawę. Rodzinny interes ma teraz przejąć prawa ręka Jane, jej dotychczasowy pracownik. Sprawdzając umowę dzierżawy, Ella odkrywa jednak, że jej matka ma całkowicie inne plany. Jane chciałaby, żeby córka wróciła na plantację.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...