Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Merseyside w Premier League w 4K:Liverpool FC – Everton FC. Transmisja live z finałów Australian Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Sport
04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Utah Jazz
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Miami Heat CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka
16:00 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński
18:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: Premier League: Fulham FC – Sheffield United
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Gutka CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Skrzyński, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: KS Constract Lubawa – KS Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes – Olympique Marsylia
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Bojanowski CANAL+ Now
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes – Olympique Marsylia
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Bojanowski Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – SV Darmstadt 98
Komentarz: Michał Mitrut
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – FC Bologna
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica Eleven Sports 3
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: SC Freiburg – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Valencia CF – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:30 Piłka nożna: NOS Liga: Sporting CP – Portimonense SC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – SV Darmstadt 98
Komentarz: Michał Mitrut
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – VfB Stuttgart 1893
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – FC Bologna
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica Eurosport 1
09:30 Tenis: Australian Open: Jennifer Brady – Naomi Osaka
13:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: 2. przejazd slalomu kobiet
15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
16:20 Snooker: Welsh Open: 1/2 finału
19:45 Snooker: Welsh Open: 1/2 finału Eurosport 2
10:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: 1. przejazd slalomu kobiet
11:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Sztafeta kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
14:15 Kolarstwo szosowe: Tour des Alpes-Maritimes et du Var: Etap 2
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: Orlen Wisła Płock – Abanca Ademar Leon Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades: 3. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: KS Constract Lubawa – KS Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Miguel Berchelt – Oscar Valdez Polsat Sport Extra
11:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Sztafeta kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska
15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Curtis Blaydes – Derrick Lewis Polsat Sport News
16:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Fastav Zlin – AC Sparta Praga
Polsat Sport (Cyfrowy Polsat) PPV
19:00 Sporty walki: FEN 32: Mateusz Rębecki – Jose Barrios
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski Sportklub
13:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Abu Zabi: Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach: Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek TVP 1
09:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov: Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Michał Chmielewski TVP 3 Opole
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KPR Gwardia Opole
Komentarz: Jakub Biel, Artur Siódmiak TVP Sport
09:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov: Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Michał Chmielewski
12:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: MKS Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź