reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosenne propozycje telewizji Polsat

dodano: 2021-02-20 11:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Logo 360 Wiosną br. telewizja Polsat pokaże takie programy jak „Wieczór z gwiazdami. Wiosna 2021!”, „Wydarzenia”, „Pierwsza miłość” (sezon 17.), „Love Island. Wyspa miłości” (sezon 3.), „Gliniarze” (sezon 10.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 3.), „Nasz nowy dom” (sezon 16.), „Komisarz Mama”, „Przyjaciółki” (sezon 17.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 14.), „Ewa gotuje” (sezon 28.), „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Piękni i bezrobotni”, „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” i „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” (sezon 10.), a w ramach pasma „MegaHit” takie filmy jak „Król Lew”, „Mary Poppins powraca”, „Kapitan Marvel”, „Spider-Man: Daleko od domu”, „Avengers: Koniec gry”, „Men in Black: International” i „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Polsat wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, programy i seriale, które skradły serca widzów oraz całkiem nowe produkcje, na których premiery z niecierpliwością czekamy. Niezwykle barwna, zróżnicowana i wypełniona całą paletą emocji - taka będzie tegoroczna wiosna z Polsatem. To właśnie tutaj widzowie znajdą wszystko, co wprawi ich w doskonały wiosenny nastrój: trzy nowe komediowe seriale - „Komisarz Mama”, „Piękni i bezrobotni” oraz „Kowalscy kontra Kowalscy”; widowisko „Twoja twarz brzmi znajomo” z zadziwiającymi metamorfozami wokalnymi i aktorskimi gwiazd, tym razem emitowane o nowej porze - w piątki o godzinie 20:00, oraz słoneczne i gorące randki w programie „Love Island. Wyspa Miłości”. Poszukującym ekstremalnych emocji na pewno dostarczy je trzecia edycja programu „Ninja Warrior Polska”. Ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie ruszy w Polskę, żeby odmienić życie wyjątkowo doświadczonych przez los polskich rodzin. Nie zabraknie „Gliniarzy”, „Pierwszej miłość” i niezastąpionych „Przyjaciółek”, które są z widzami od prawie 9 lat. „Ewa gotuje” zabierze widzów do swojego kulinarnego świata. Sny o pięknych wnętrzach pomoże spełnić nowy program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, w którym w zupełnie nowej roli widzowie zobaczą Annę Wyszkoni, a o jeszcze lepszy humor zadba w niedzielne wieczory „Klinika Skeczów Męczących”.

Wiosna 2021 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Wydarzenia”
emisja: codziennie o 18:50 i od poniedziałku do piątku o 12:50 i 15:50

W czterech odsłonach o 12:50, 15:50, 18:50 i 21:50 (o 21:50 tylko w kanale Polsat News), widzowie mogą zobaczyć „Wydarzenia”. Główne wydanie „Wydarzeń” można śledzić codziennie o godzinie 18:50. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Natomiast wydania weekendowe „Wydarzeń 18:50” - Piotr Jędrzejek i  Monika Sawka. Tuż po informacjach  z kraju i ze świata na widzów czekają rozmowy z bohaterami danego dnia w programie „Gość Wydarzeń”. Na zakończenie dnia o 21:50 w Polsat News widzowie mogą obejrzeć „Wydarzenia Wieczorne”, które są podsumowaniem doniesień danego dnia z kraju i ze świata (więcej tutaj).

„Wieczór z gwiazdami. Wiosna 2021!”
emisja: w niedzielę, 21 lutego br. o 19:30

W niedzielę, 21 lutego br. o godzinie 19:30, zaraz po „Wydarzeniach”, Polsat zaprasza na program „Wieczór z gwiazdami. Wiosna 2021!”, w którym zaprezentuje całą ofertę stacji na wiosnę 2021 roku. Transmisję będzie można również obejrzeć na antenie kanału Polsat News, w serwisie Ipla oraz na stronach internetowych polsat.pl oraz polsatnews.pl i w portalu interia.pl (więcej tutaj).

„Pierwsza miłość” 17
emisja: od poniedziałku do piątku o 18:00

Jak zapowiada nadawca, wiosną br. w „Pierwszej miłości” widzowie będą świadkami wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Przed bohaterami rodzinne dylematy, miłosne uniesienia i życiowe rozterki. Maria (w tej roli Aneta Zając) dzięki pomocy siostry opuszcza szpital psychiatryczny. Bardzo szybko będzie miała okazję odwdzięczyć się Dominice (Aneta Zając) i uratować ją z opresji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) doświadczą kolejnej fali problemów wychowawczych z Tomaszem (Oskar Wojciechowski). Kulczycki będzie próbował zdobyć serce Doroty (Magdalena Wróbel), w czym pomoże mu była żona. Miłosne uniesienia czekają również na Kaśkę (Michał Koterski), który ponownie otworzy serce na miłość, a na jego drodze staną dwie piękne kobiety. Z kolei Kalina (Magdalena Wieczorek) doświadczy nieocenionego wsparcia ze strony Oskara (Filip Gurłacz) w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Czy to zbliży ich do siebie (więcej tutaj i tutaj)?

„MegaHit”:
emisja: w poniedziałki o 20:05
Oto premiery filmowe wiosny 2021 roku w Polsacie. Jak zapowiada nadawca, z plejadą gwiazd w obsadzie, spektakularnymi efektami specjalnymi i rekordową oglądalnością na całym świecie. Legendarni bohaterowie oraz superbohaterowie, rodem ze świata komiksu czekają: „Król Lew” (2019) (więcej tutaj), „Mary Poppins powraca”, „Kapitan Marvel”, „Spider-Man: Daleko od domu”, „Avengers: Koniec gry” (więcej tutaj), „Men in Black: International” (więcej tutaj) i „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Oto filmy, które wkrótce będą miały swoje premiery telewizyjne - tylko w Polsacie (więcej tutaj).

„Love Island. Wyspa miłości” 3
emisja: od niedzieli do piątku (od 28 lutego br.)

Czas na trzecią edycję „Love Island. Wyspa miłości”. Randkowe reality show powróci na antenę Polsatu i serwisu ipla.tv w niedzielę, 28 lutego br. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Miłosne zawirowania wyspiarzy i ich emocje już niebawem zawładną Wyspą Miłości. Jak zapowiada nadawca, ta edycja będzie inna niż poprzednie. - Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o programie „Love Island. Wyspa miłości” wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy. Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników - to zaledwie mała cząstka zmian, jakie przygotowaliśmy - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Gliniarze” 10
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 marca br.) o 17:00

Jak zapowiada nadawca, intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje, a do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie. Dlatego „Gliniarze” ścigają przestępców już dziesiąty sezon. W nadchodzącym sezonie „Gliniarzy” na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Nowe historie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, które sprawią że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Już na samym początku bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Poważnie zagrożone będzie również życie Natalii (Ewelina Ruckgaber), która zostanie zakładniczką podczas napadu na bank. Poza działaniami na terenie Warszawy śledczy będą przejmować najtrudniejsze sprawy od oddziałów policji w podmiejskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości. W nowych odcinkach widzowie otrzymają solidną dawkę silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych bójek, pościgów i strzelanin (więcej tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 3
emisja: we wtorki (od 2 marca br.) o 20:05

Jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się pokonać legendarnego toru przeszkód, godnego prawdziwych Wojowników Ninja. Wiosną br. kolejni kandydaci podejmą to ekstremalne wyzwanie, a część śmiałków powróci by raz jeszcze spróbować przekroczyć własne granice. Wspierać będzie ich trio prowadzących: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski „Juras”. Jak zapowiada nadawca, „Ninja Warrior Polska” to jedyny w swoim rodzaju program, który uzależnia zarówno uczestników, jak i widzów. Walka z wymagającymi przeszkodami oraz samym sobą, chwile triumfu i dramaty to najkrótszy opis każdego odcinka widowiska telewizji Polsat, który od trzech lat nie schodzi z jej anteny. Program ma wierne grono widzów, kreuje wzory do naśladowania i motywuje do zmiany stylu życia. Uczestnicy każdej edycji „Ninja Warrior Polska” walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata, szczycących się tytułem „Wojowników Ninja”. Nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych to tylko dodatek do chwały, jaka okryje pierwszego Polaka, który pokona wszystkie trzydzieści dwie przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama (więcej tutaj)

„Nasz nowy dom” 16
emisja: w środy i czwartki (od 3 marca br.) 20:05

Jak zapowiada nadawca, przed widzami szesnasty sezon programu, który daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. „Nasz nowy dom” to format z misją, którą realizuje ekipa fachowców pod dowództwem Katarzyny Dowbor. Wiosną br. stacja pokaże kolejne dwadzieścia cztery metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył. Ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski, aby pomóc rodzinom, których sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie remontów swoich domów, czy mieszkań. W nadchodzących odcinkach Katarzyna Dowbor będzie musiała zmierzyć się z przejmującymi historiami rodzin, ocenić realne szanse na przeprowadzenie metamorfozy i przekazać naszym bohaterom ostateczną decyzję. W remontach pomoże jej trio architektów - Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. - Domy naszych bohaterów są w rękach najlepszych specjalistów - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Komisarz Mama”
emisja: w środy (od 3 marca br.) o 21:05

Nowy serial o obdarzonej niezwykłą intuicją komisarz Marii Matejko (Paulina Chruściel), która po 10 latach przerwy powraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu śledczego Marii, zespół nie do końca ją akceptuje. Ona jest jednak zdeterminowana, by wrócić do gry. W swoim stylu i na swoich zasadach. W tytułowej roli wystąpi Paulina Chruściel. A towarzyszą jej między innymi: Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński. Maria to silna kobieta, matka czworga dzieci. To właśnie na ich wychowaniu skupiała się przez ostatnie lata. Po rozstaniu z mężem postanawia znowu realizować się zawodowo. Powrotu do pracy nie ułatwia jej zbuntowany i cyniczny zespół. Podwładni nie doceniają jej zmysłu wnikliwej obserwacji i doświadczenia. Tymczasem zaskakujące metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest świetnym psychologiem - wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy. Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań. A to wszystko za sprawą czarującego sąsiada za płotem i powracającego niespodziewanie byłego męża (więcej tutaj).

„Przyjaciółki” 17
emisja: w czwartki (od 4 marca br.) o 21:05

Przyjaźń idealna - może nie ma na nią uniwersalnego przepisu, ale relacja, jaką zbudowały „Przyjaciółki”, jest jej pięknym przykładem. Od prawie 9 lat w czwartkowe wieczory Inga (Małgorzata Socha), Zuzanna (Anita Sokołowska), Anna (Magdalena Stużyńska-Brauer), Patrycja (Joanna Liszowska) i Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zapraszają widzów do swojego świata. Nieidealnego, nie zawsze kolorowego, wypełnionego jednak czystą, prawdziwą przyjaźnią, dzięki której udaje im się pokonać nawet największe życiowe zakręty. Wiele już razem przeżyły - przyjaciółki świętowały zawodowe sukcesy, narodziny ukochanych dzieci, wznosiły toasty na ślubach, pocieszały po rozstaniach. Gdy któraś z nich traciła grunt pod nogami, bez zastanowienia biegły na pomoc, nawet gdy wymagało to pokonania setek kilometrów. Zuzanna, Anna, Inga, Patrycja i Dorota nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale zawsze wspierają i akceptują siebie takimi, jakimi są. Co przyniesie im przyszłość? W nowym sezonie - jak to w życiu - raz zaświeci nad nimi słońce, innym razem będą musiały przejść przez burze, ale nigdy nie będą szły przez nie same (więcej tutaj).

„Twoja twarz brzmi znajomo” 14
emisja: w piątki (od 5 marca br.) o 20:00

Od piątku, 5 marca br. premierowe odcinki czternastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” będą emitowane w każdy piątek o godzinie 20:00. Jak zapowiada nadawca, wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji - często trwającej po kilka godzin, niezwykłe muzyczne wyzwania i spektakularna scenografia to gwarancja świetnej zabawy. Finalny efekt zawsze zaskakuje, samych uczestników, jury, ale też fanów przed telewizorami. W tej edycji emocje także sięgną zenitu. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, influencerka Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka i piosenkarka Magdalena Narożna. W programie widzowie zobaczą też czwórkę aktorów, takich jak: Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. Występujących artystów oceni czwórka członków jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie - Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor (więcej tutaj).

„Ewa gotuje” 28
emisja: w soboty (od 6 marca br.) o 10:10

Jak zapowiada nadawca, znakomite i zaskakujące receptury, które zawsze się udają. Wiosną br. Ewa Wachowicz zaprezentuje tradycyjne przepisy, ale z nutką nowoczesności. W jej kuchni, na smakoszy już czekają pomysły na pożywne śniadania, sycące obiady oraz pyszne desery. Dlatego pora wrócić do gotowania na ekranie z Ewą Wachowicz.  W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaproponuje przepisy zgodne z filozofią zero waste, wedle której człowiek stara się produkować jak najmniej odpadów, co ma zbawienny wpływ na środowisko. Wszystko powinno odbywać się w rytm naturalnego cyklu życia, więc kuchnia Ewy Wachowicz zostanie podporządkowana porom roku. Ewa Wachowicz jest również mistrzynią w „udomowianiu” nawet najbardziej skomplikowanych receptur, dlatego w premierowych odcinkach nie zabraknie wpływów kuchni światowych. Przede wszystkim jednak w programie zagoszczą przepisy zaczerpnięte z kuchni polskiej, jednakże z elementami regionalnymi. Ewa Wachowicz wspiera to, co dobre, bo polskie i od lokalnych producentów (więcej tutaj).
 
„Kowalscy kontra Kowalscy”
emisja: w soboty (od 6 marca br.) o 20:05

Komediowa nowość tej wiosny. Jak zapowiada nadawca, plejada gwiazd a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach. Polsat zaprasza na rodzinny serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” z udziałem Piotra Adamczyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej i Pawła Wawrzeckiego. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska. „Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy. Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin. „Kowalscy kontra Kowalscy” to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości - wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny (więcej tutaj)

„Piękni i bezrobotni”
emisja: w soboty (od 6 marca br.) o 21:05

Jak zapowiada nadawca, mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi. Na wiosnę br. Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju, powrócą w zupełnie nowej odsłonie. „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi. „Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Roman (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją. Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem. Roman - ironiczny realista, i Gwidon - naiwny lekkoduch, zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krystynę (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krystyna uczy Romana i Gwidona, jak działa współczesny świat (więcej tutaj).
 
„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”
emisja: w niedziele (od 7 marca br.) o 17:40

„Design Dream”. Pojedynek na wnętrza” to nowy format Telewizji Polsat, w którym sześciu projektantów wnętrz rywalizować będzie o nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W roli gospodyni programu wystąpi wokalistka Anna Wyszkoni. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach - kopiach projektowanego wnętrza. Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu. W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów (więcej tutaj).

„Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” 10
emisja: w niedziele (od 7 marca br.) o 20:00

W niedzielę, 7 marca br. ruszy drugi sezonu programu „Klinika Skeczów Męczących” (emitowany w ramach dziesiątej serii programu „Kabaret na żywo”. Jak zapowiada nadawca, nominowany do „Telekamery Tele Tygodnia” i zaskakujący swoich gości program powraca do telewizji Polsat. Na scenie prowadzący - Kabaret Skeczów Męczących, z całą masą nowych pomysłów, wspomagająca ich niezawodna ekipa - Monika Dryl, Adrianna Borek i Kabaret K2, przegląd bieżących wydarzeń i zaskoczeni goście oraz nowe odcinki serialu „Mała Polonia”. Do ekipy dołącza na stałe Kabaret Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy, według pomysłu Roberta Górskiego. Premierowe skecze, goście podejmujący niecodzienne wyzwania, ciekawe rozmowy, a wszystko do rytmu energicznego zespołu Enej (więcej tutaj).

Sport
emisja: wiosną br.

Gale pięściarskie i mieszanych sztuk walki, zakończenia Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, a także krajowych i zagranicznych rozgrywek siatkarskich oraz koszykarskich. Do tego eliminacje piłkarskiego mundialu, siatkarska Liga Narodów i turnieje tenisowe. Jak zapowiada nadawca, wiosną br. w kanałach Telewizji Polsat kibice znajdą największe sportowe emocje. Sportowa wiosna br. rozpocznie się w marcu, kiedy krajowe ligi siatkarek, siatkarzy i koszykarzy wkroczą w decydującą fazę. Temperatura wszystkich tych rozgrywek będzie stopniowo rosła również w kwietniu, a w maju wyłonieni zostaną mistrzowie Polski w każdej ze wspomnianych dyscyplin. Podobny harmonogram obowiązuje uczestników futbolowego Fortuna Pucharu Polski oraz piłkarzy rywalizujących w Lidze Mistrzów UEFA i Lidze Europy UEFA. W tych pierwszych rozgrywkach polscy kibice trzymają kciuki za Roberta Lewandowskiego. Polski akcent ma też bieżący sezon Ligi Europy UEFA, której mecz finałowy odbędzie się w Gdańsku. Fani futbolu w reprezentacyjnym wydaniu wiosną mogą liczyć na ogrom emocji związanych z eliminacjami przyszłorocznego mundialu. Także w świecie sportów walki wiosna zapowiada się niezwykle elektryzująco. W marcu do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa federacji UFC stanie polska gwiazda mieszanych sztuk walki - Jan Błachowicz. Z kolei w kwietniu odbędzie się kolejna impreza z cyklu Polsat Boxing Night. W najbliższych miesiącach kanały sportowe Polsatu transmitować będą też szereg męskich turniejów tenisowych w tym Mastersów w Miami, Monte Carlo czy Rzymie. Na przełom czerwca i lipca zaplanowany jest z kolei legendarny Wimbledon, w którym wystąpią Iga Światek i Hubert Hurkacz. Nieco wcześniej, bo w maju, rywalizację w Ligach Narodów rozpoczną reprezentacje siatkarzy i siatkarek (więcej tutaj)
 
Anna Oberc w serialu „Komisarz Mama”, foto: Krystian Szczęsny
Anna Oberc w serialu „Komisarz Mama”, foto: Krystian Szczęsny
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...