dodano: 2021-02-20 15:32
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Mediolanu: AC Milan – Inter Mediolan. Transmisja live z eliminacji Eurobasketu tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: Premier League: West Ham United FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
15:00 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa FC – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
20:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Newcastle United
Komentarz: Adrian Olek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Cádiz CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: New Orleans Pelicans – Boston Celtics
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Family
13:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk CANAL+ Now
13:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Parma Calcio 1913 – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Benevento Calcio – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC – Stade Rennes
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eleven Sports 3
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Parma Calcio 1913 – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
13:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: 2. przejazd slalomu mężczyzn
15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:00 Snooker: Welsh Open: Finał
19:45 Snooker: Welsh Open: Finał Eurosport 2
10:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: 1. przejazd slalomu mężczyzn
12:20 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg ze startu wspólnego kobiet
14:30 Kolarstwo: Tour des Alpes-Maritimes et du Var: Etap 3 Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades: Finał
Komentarz: Jacek Person nSport+
13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: Füchse Berlin – Rhein-Neckar Löwen
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Karpiński
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient – Lille OSC
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain – AS Monaco
Komentarz: Andrzej Dębiński, Marek Jóźwiak Polsat Sport Premium 1
16:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: FK Teplice – SK Slavia Praga Polsat Sport
04:00 Boks: Gala, Las Vegas: Miguel Berchelt – Oscar Valdez
Komentarz: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta
12:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg ze startu wspólnego kobiet
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Verva Warszawa Orlen Paliwa Polsat Sport Extra
15:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – Sparta Rotterdam Polsat Sport News
12:15 Piłka nożna: Eredivisie: FC Twente – Feyenoord
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Allianz Milano – NBV Verona
20:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: Ross County FC – Celtic FC Sportklub
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: THW Kiel – SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski TVP Sport
11:00 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Poznań: Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi
13:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga SPR Stal Mielec – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik
15:40 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski: Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara