reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zagadki i żołnierze w marcu w History2

dodano: 2021-02-19 02:51 | aktualizacja: 2021-02-22 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W marcu br. w History2 widzowie odkryją „Zagadki starożytnego świata” (sezon 2.), poznają bohaterów serii „Żołnierze do wynajęcia” i pozostaną „Na tropie potwora”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2021 roku w ofercie kanału History2:

„Żołnierze do wynajęcia” („Shadow Force”)
emisja: w środy (od 3 marca br.) o 22:00

Grupa byłych żołnierzy sił specjalnych zawiera prywatne kontrakty wojskowe, by walczyć z przestępczością w najbardziej zagrożonych nią miejscach na świecie. Jak czytamy w opisie, dzięki umiejętności prowadzenia niekonwencjonalnych walk i stosowania niestandardowej taktyki są w stanie przechylić szalę zwycięstwa w obliczu przeważających sił wroga.

„Zagadki starożytnego świata” 2 („Digging for the truth” 2)
emisja: w czwartki (od 4 marca br.) o 21:00

Jak czytamy w opisie, w tym serialu amerykański badacz i odkrywca Josh Bernstein zabierze widzów w niezwykłą podróż w przeszłość. Korzystając z najnowszych technologii i wiedzy naukowej zajmie się tajemnicami starożytnego świata. Odwiedzi fascynujące, czasem odległe zakątki naszego globu, dotarcie do których nierzadko wymaga zdolności i uporu wytrawnego surwiwalowca. Wsparciem dla jego poszukiwań będą przeprowadzane w terenie wywiady z ekspertami i znawcami tematu. W dążeniu do odkrycia prawdy i rozwiązania intrygujących zagadek przeszłości Josh wykorzysta wszelkie dostępne środki, nie oszczędzając również siebie (więcej tutaj).

„Na tropie potwora” („The Best Of MonsterQuest”)
emisja: w poniedziałki (od 22 marca br.) o 21:00

Każdy z odcinków poświęcony jest innemu tajemniczemu stworzeniu. Niektóre z nich istnieją naprawdę, jak gigantyczna ryba słodkowodna występująca w wodach Wielkich Jezior. Inne są powstałym w obliczu zagrożenia wytworem wyobraźni, na przykład słynny Człowiek - Małpa z Indii. Jeszcze inne są owocami absurdalnych eksperymentów, jak superżołnierze, których usiłowali wykreować naukowcy Józefa Stalina, krzyżując ludzi z małpami człekokształtnymi. Twórcy serialu wykorzystują zdobycze nauki i techniki, by zbadać te tajemnicze zjawiska - analizują szczątki, a dowody poddają serii testów. Co więcej nie polegają na archiwalnych nagraniach filmowych, a udają się do miejsc, w których obserwowano dziwne stworzenia, i tam prowadzą swoje obserwacje (więcej tutaj).
 
Josh Bernstein w programie „Zagadki starożytnego świata”, foto: A+E Networks
Josh Bernstein w programie „Zagadki starożytnego świata”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...