reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Złote za przeboje” znów w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2021-02-24 01:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Złote za przeboje” W poniedziałek, 22 lutego br. na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) ruszył ponownie konkurs dla słuchaczy, w którym można wygrać do 2000 zł. Zgodnie z hasłem zabawy - „Złote za przeboje” - nagrodę otrzymają ci uczestnicy, którzy będą uważnie słuchać prezentowanych na antenie piosenek, a także odgadną ich wykonawców i przypisane do nich kwoty.

Radio Złote Przeboje „Złote za przeboje”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 22 lutego br. słuchacze Radia Złote Przeboje mogą zacząć wielkie polowanie na przeboje i wygrać 2000 zł. Zadaniem uczestników konkursu „Złote za przeboje” jest uważne słuchanie playlisty stacji i rozpoznanie piosenek oznaczonych odpowiednimi kwotami. Osoba, która dodzwoni się do redakcji rozgłośni jako pierwsza i odgadnie wykonawców oznaczonych utworów oraz sumy do nich przypisane, wygra gotówkę. Szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej Radia Złote Przeboje (przejdź na stronę).

Zabawa będzie rozgrywana na antenie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00. W konkursie można będzie wziąć udział do piątku, 26 marca br.

Konkurs „Złote za przeboje” w Radiu Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl oraz na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA) (więcej tutaj).

„Złote za przeboje” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 w Radiu Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...