reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Złote za przeboje” znów w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2021-02-24 01:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Złote za przeboje” W poniedziałek, 22 lutego br. na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) ruszył ponownie konkurs dla słuchaczy, w którym można wygrać do 2000 zł. Zgodnie z hasłem zabawy - „Złote za przeboje” - nagrodę otrzymają ci uczestnicy, którzy będą uważnie słuchać prezentowanych na antenie piosenek, a także odgadną ich wykonawców i przypisane do nich kwoty.

Radio Złote Przeboje „Złote za przeboje”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 22 lutego br. słuchacze Radia Złote Przeboje mogą zacząć wielkie polowanie na przeboje i wygrać 2000 zł. Zadaniem uczestników konkursu „Złote za przeboje” jest uważne słuchanie playlisty stacji i rozpoznanie piosenek oznaczonych odpowiednimi kwotami. Osoba, która dodzwoni się do redakcji rozgłośni jako pierwsza i odgadnie wykonawców oznaczonych utworów oraz sumy do nich przypisane, wygra gotówkę. Szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej Radia Złote Przeboje (przejdź na stronę).

Zabawa będzie rozgrywana na antenie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00. W konkursie można będzie wziąć udział do piątku, 26 marca br.

Konkurs „Złote za przeboje” w Radiu Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl oraz na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA) (więcej tutaj).

„Złote za przeboje” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 w Radiu Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...