reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NHK przedłużył umowę z SES dot. pojemności na 19,2°E

dodano: 2021-02-24 10:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

NHK World Japan Japan International Broadcasting Inc. (JIB), spółka zależna japońskiego nadawcy publicznego NHK i oficjalny dystrybutor NHK World-Japan, przedłużyła wieloletnią umowę z SES na pojemność satelitarną. Umowa umożliwi dalszą dystrybucję ogólnodostępnego, anglojęzycznego kanału informacyjnego NHK w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji orbitalnej 19,2°E z satelitami Astra.

NHK World Japan HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NHK World-Japan dostarcza widzom na całym świecie najnowszych informacji o Japonii i Azji, za pośrednictwem telewizji, radia i Internetu. Podczas pandemii COVID-19 NHK World-Japan obserwuje rosnące zainteresowanie swoimi wiadomościami i innymi programami, ponieważ widzowie szukają wiarygodnych źródeł informacji, a także treści rozrywkowych.
 

- NHK World-Japan jest dostępny jako całodobowy kanał informacyjny i lifestylowy w około 380 mln gospodarstw domowych w 160 regionach i krajach na całym świecie - powiedział Masaru Shiromoto, prezes i dyrektor generalny JIB. - Rozwój od momentu powstania kanału był dynamiczny i nieustannie pracujemy nad zwiększeniem dostępności programu. Odnowienie umowy z SES na Astra 19,2°E gwarantuje, że NHK World-Japan będzie nadal szeroko dostępny w Europie z wysokiej jakości transmisją, której oczekują nasi widzowie.

NHK World-Japan HD nadawany jest w Europie nie tylko za pośrednictwem satelity Astra 1KR (19,2°E), lecz także poprzez m.in. Eutelsat Hot Birda 13C (13°E).

Parametry techniczne:
Astra 1KR (19,2°E)
tp. 2 (11,229 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 9 (11,373 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...