reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosna 2021 w Travel Channel

dodano: 2021-02-15 09:22
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Travel Channel HD Wiosną 2021 roku Travel Channel zabierze widzów w wyjątkową podróż po całym świecie oraz pokaże fascynujące historie niezwykłych ludzi, miejsc oraz kultur.

Bazary Europy Maria Konarowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszyscy wiedzą, że spotkania z naturą, szczególnie te bliskie są najciekawsze! Tym bardziej jeśli odbywają się one pod auspicjami człowieka legendy. „Dziki Frank - świat zwierząt w pandemii” to program, w którym uwielbiany przez widzów bohater, powróci w kolejnej serii przygód. Tym razem zbada „nową rzeczywistość”, w której znalazły się zwierzęta od momentu wybuchu pandemii COVID-19. Czy takie czynniki jak spowolnienie gospodarki i ograniczenie turystyki spowodowały, że dzikie zwierzęta odzyskały swoją naturalną przestrzeń? Zapraszamy na wycieczkę - od świata walk byków po ogrody zoologiczne!

Kolejną wiosenną destynacją Travel Channel będą miejsca, które niewątpliwie mają w sobie magię. Wspólnie z twórcami programu przeniesiemy się na „Bazary Europy”, po których oprowadzać będzie znana i ceniona aktorka, Maria Konarowska!

Bazary, targowiska, stragany… Coraz bardziej je lubimy i coraz częściej tam kupujemy. Skąd się bierze ich fenomen? Każdy się zgodzi, że to jedyne takie miejsca, w których dostać można niemal wszystko. W programie zaprezentujemy te najpiękniejsze, największe, a zarazem najdziwniejsze targowiska. Odwiedzimy wiele krajów, spotkamy się między innymi w Warszawie, Barcelonie, Amsterdamie, Zakopanym, Florencji, Atenach, Pradze, Berlinie oraz Moskwie. To będzie niezapomniana podróż, pełna smaków i zapachów!

A dokąd zabiorą widzów „Tropicielki rodzinnych historii”? Wyprawa nietypowa, bo tym razem będzie to… podróż w czasie! Drzewo genologiczne może kryć wiele tajemnic. Przekonają się o tym bohaterowie tego wciągającego programu, w którym dwie genealożki, Kinga i Karolina, prowadzą firmę badającą rodzinne korzenie. Podróżując po Polsce poszukują przodków i historii osób, które są ciekawe swojej przeszłości. Przy pomocy archiwalnych dokumentów, pamiątek, wspomnień, listów, zdjęć oraz gazet odsłonią sekrety, które niekiedy zmienią życie klientów!

Z kolei „Miasta świata w jeden weekend” to program-niezbędnik dla wszystkich tych, którzy swoje podróże lubią dobrze zaplanować. Czy w jeden weekend można zorganizować ciekawą wycieczkę? W tej serii prowadząca odwiedza rożne zakątki świata, skąd dzieli się swoimi doświadczeniami oraz cennymi wskazówkami dotyczącymi pobytu w hotelach, jedzenia w restauracjach i uczestniczenia w lokalnych zajęciach. Wszystko po to, by z krótkiego wypadu przywieźć jak najwięcej wspomnień!

Wiosenną ofertę stacji wzbogaci również nowe, familijne pasmo. „Farma pełna miłości” to idealna, weekendowa propozycja dla całej rodziny! W tym programie będziemy mogli zobaczyć historie niezwykłych ludzi, którzy w różnych zakątkach świata poświęcili swoje życie zwierzętom, często ratując im życie. To program, na którym wzruszą się nawet najtwardsi!

To będzie emocjonująca wiosna z telewizją Travel Channel!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...