reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piracka emisja ukraińskich TV w obwodzie sumskim

dodano: 2021-02-24 19:04
autor: KuKa | źródło: mediasat.info

Piractwo pies kot Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wspólnie z Policją Narodową obwodu sumskiego na terytorium Ukrainy zlikwidowały nielegalną retransmisję kanałów telewizyjnych. Szkody spowodowane działalnością sprawców oszacowano na 2 mln hrywien.

http://mediasat.info/wp-content/uploads/2015/02/pirat_02.jpg
Piractwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z danych wynika, że grupa osób mieszkających w obwodzie sumskim zapewniała swoim klientom dostęp do kanałów telewizyjnych Futbol 1, Futbol 2, Futbol 3, Ukraina, NLO i Indigo za miesięczną opłatę abonamentową. Sprawcy świadczyli usługę piracką od prawie 3 lat.

O nielegalną działalność podejrzewano deputowanego sadowskiej rady miejskiej na terenie obwodu sumskiego. Dzięki umowie z przedsiębiorcą umieścił instalację w budynku sołectwa do retransmisji i oferował płatny dostęp do wymienionych kanałów miejscowym mieszkańcom. Pozwany nie miał odpowiednich licencji.

Należy zauważyć, że szkody spowodowane piractwem deputowanego i jego wspólnika wyniosły prawie 2 mln hrywien. Jednakże odpowiednia kara nie może zostać zastosowana wobec oskarżonego, dopóki jego wina nie zostanie prawomocnie udowodniona.

Ukraińska cyperpolicja w zeszłym miesiącu zamknęła działalność pirackiej witryny z filmami na terenie Odessy. Właściciel serwisu udostępniał filmy i seriale bez zgody właścicieli praw autorskich. Wysokość szkód przekroczyła 1 mln hrywien.

Źródło: mediasat.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...