reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piracka emisja ukraińskich TV w obwodzie sumskim

dodano: 2021-02-24 19:04
autor: KuKa | źródło: mediasat.info

Piractwo pies kot Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wspólnie z Policją Narodową obwodu sumskiego na terytorium Ukrainy zlikwidowały nielegalną retransmisję kanałów telewizyjnych. Szkody spowodowane działalnością sprawców oszacowano na 2 mln hrywien.

http://mediasat.info/wp-content/uploads/2015/02/pirat_02.jpg
Piractwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z danych wynika, że grupa osób mieszkających w obwodzie sumskim zapewniała swoim klientom dostęp do kanałów telewizyjnych Futbol 1, Futbol 2, Futbol 3, Ukraina, NLO i Indigo za miesięczną opłatę abonamentową. Sprawcy świadczyli usługę piracką od prawie 3 lat.

O nielegalną działalność podejrzewano deputowanego sadowskiej rady miejskiej na terenie obwodu sumskiego. Dzięki umowie z przedsiębiorcą umieścił instalację w budynku sołectwa do retransmisji i oferował płatny dostęp do wymienionych kanałów miejscowym mieszkańcom. Pozwany nie miał odpowiednich licencji.

Należy zauważyć, że szkody spowodowane piractwem deputowanego i jego wspólnika wyniosły prawie 2 mln hrywien. Jednakże odpowiednia kara nie może zostać zastosowana wobec oskarżonego, dopóki jego wina nie zostanie prawomocnie udowodniona.

Ukraińska cyperpolicja w zeszłym miesiącu zamknęła działalność pirackiej witryny z filmami na terenie Odessy. Właściciel serwisu udostępniał filmy i seriale bez zgody właścicieli praw autorskich. Wysokość szkód przekroczyła 1 mln hrywien.

Źródło: mediasat.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...