reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjantki i policjanci” 14 w TV4

dodano: 2021-02-24 05:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W poniedziałek, 1 marca br. o godz. 19:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 14. sezonu serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, TV4 i TV6. A co wydarzy się w jej premierowej odsłonie?

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 1 marca br. widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowe odcinki „Policjantek i policjantów” w stałym paśmie serialu - od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie widzowie zobaczą kolejne interwencje niezawodnych policjantów i ciąg dalszy ich perypetii osobistych, pojawią się także nowe wątki i nowe postaci.

Joanna (w tej roli Magdalena Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy nie unikną napięć i chwil załamania w swoich staraniach o dziecko. Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk), zaślepiony miłością, podejmie decyzje finansowe ponad stan i zgotuje sobie kłopoty oraz bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) odkryje, że Krystek, z którym łączyła ją przelotna znajomość, kompletnie omotał jej 17-letnią córkę, Annę (Magdalena Śliwka). Wojciech Niedźwiecki (Bartłomiej Piekarski) odkryje kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali. W życiu Natalii Mróz (Anna Bosak) pojawi się szansa na uczuciowy przełom. Choć Natalia czuje, że nie jest gotowa na nową relację, Arkadiusz (Paweł Parczewski), sympatyczny ratownik medyczny, który niedawno pomógł jej uratować życie małej dziewczynki, nie da się łatwo zniechęcić.

Nowy komendant, Witacki (Paweł Okoński), coraz lepiej będzie dogadywał się z zespołem, na patrole powróci Emilia Drawska-Zapała (Anna Kukawska), a na komendzie częstym gościem stanie się dość gburowaty, ale świetny w swoim fachu, śledczy z komendy wojewódzkiej, komisarz Tomasz Szulc (Paweł Palcat).

Tymczasem agencję detektywistyczną Krzysztofa Zapały (Wojciech Sukiennik) odwiedzi jego kolega z domu dziecka, przez co powrócą traumatyczne wspomnienia i sprawa wychowawcy z sierocińca, o których Krzysztof wolałby zapomnieć. W dodatku pracownikom Zapały zdarzy się działać za jego plecami - Matylda (Agnieszka Błach) da się wmanipulować w knowania Dariusza Wiśniewskiego (Aleksander Stasiewicz), a Roman (Zbigniew Koźmiński) podejmie się kontrowersyjnego zlecenia uwiedzenia żony klienta (więcej tutaj).
 
Magdalena Szczepanek i Alicja Dąbrowska w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Magdalena Szczepanek i Alicja Dąbrowska w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt


„Policjantki i policjanci” - sezon 14., emisja serialu od poniedziałku do piątku (od 1 marca 2021 roku) o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...