reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Sport w polskiej TV 26.02.2021

dodano: 2021-02-25 14:22 | aktualizacja: 2021-02-25 22:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Poznania w 4K: Warta Poznań – Lech Poznań. Transmisje live z WTA World Tour Adelajda tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

05:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Iga Świątek – Jil Teichmann
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik 

09:00 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Belinda Bencic – Cori Gauff
Komentarz: Bartek Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Athletic Bilbao
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 – Karlsruher SC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade Rennais – OGC Nice
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 – Karlsruher SC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

10:05 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej
Komentarz: Paweł Ulbrych

12:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par 1/8 finału

12:30 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 6
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

14:00 Snooker: Players Championship:
1/4 finału

17:30 Skoki narciarskie kobiet: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużynowy na skoczni normalnej

20:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Kwalifikacje do konkursu na skoczni normalnej
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

21:30 Snooker: Players Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

16:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 10 km

17:30 Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig 1

20:00 Snooker: Players Championship:
1/2 finału
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Fists of Fury:
Ilias Ennahachi – Superlek Kiatmoo9
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Bradenton:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade Rennais – OGC Nice
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par 1/8 finału
 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Radomiak Radom

20:00 Boks: Babilon Promotion: 
Łukasz Stanioch – Rafał Jackiewicz
 
Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Energa MKS Kalisz – DPD IŁCapitol Legionovia Legionowo
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Babilon Promotion: 
Łukasz Stanioch – Rafał Jackiewicz

 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa – Pszczółka Start Lublin
 
Super Polsat

20:00 Boks: Babilon Promotion: 
Łukasz Stanioch – Rafał Jackiewicz


 
TVP Sport

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Fists of Fury:
Ilias Ennahachi – Superlek Kiatmoo9
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

17:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Lis

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lech Poznań
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...