reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sekretne życie kotów” od 28.03 w TVP1

dodano: 2021-02-26 11:20 | aktualizacja: 2021-02-26 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

Sekretne życie kotów TVP „Sekretne życie kotów” to nowy program rozrywkowo-naukowy o familijnym charakterze, który wiosną będzie można oglądać w niedzielne popołudnia w TVP1. Dzięki najnowszej technologii i wiedzy naukowców będziemy mogli się przekonać, jak wiele tajemnic kryją przed nami koty, które towarzyszą człowiekowi od ponad 9 tysięcy lat.

TVP
Sekretne życie kotów TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pomimo tego, że kot to jeden z najpopularniejszych domowych pupili, który towarzyszy człowiekowi od wieków, nie wszystkie jego tajemnice i reakcje są dla nas czytelne. Koty wciąż potrafią zaskakiwać swoich właścicieli, a my błędnie odczytujemy ich zachowania.

W programie „Sekretne życie kotów” przyjrzymy się właśnie kotom, by poznać ich tajemnice i przybliżyć często złożoną naturę naszych czworonożnych, mruczących przyjaciół.

W każdym odcinku prowadzący program – lekarze weterynarii: behawiorystka Jagna Kudła i Łukasz Gliszczyński, dzięki wsparciu licznych kamer, nadajników GPS i ogromnej wiedzy m.in. z zakresu felinologii spróbują przybliżyć widzom sekretne życie kotów. Poznamy otoczenie, w którym mieszkają zwierzęta, zobaczymy ich zachowania i ich nawyki w ich naturalnym środowisku. Dowiemy się, co spędza sen z powiek ich opiekunom.

Lekarze przeanalizują każdy przypadek, a następnie zaproszą właścicieli do naukowego centrum, w którym podzielą się spostrzeżeniami i wnioskami z wielogodzinnych obserwacji. Zaproponują rozwiązania, które pomogą lepiej się porozumiewać i wspólnie żyć, pupilom i ich opiekunom.

Dlaczego koty miauczą do nas, a nie na siebie? Dlaczego polują, nawet jeśli są dobrze karmione? Czym współczesne koty różnią się od swoich przodków? Po czym rozpoznać, że kot jest zdenerwowany? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi poznamy w programie.

„Sekretne życie kotów” będzie również doskonałą rozrywką dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta, a w szczególności koty i chcą poznać ich tajemnice i naturę.

Program „Sekretne życie kotów” został wyprodukowany przez Telewizję Polską S.A. z na podstawie formatu „Cats Uncovered”, stworzonego przez BBC i dystrybułowanego przez BBC Studios. Jak dotąd program, który na antenie BBC zadebiutował w 2014 roku, mogli oglądać widzowie we Francji. W pierwszej polskiej serii zobaczymy 8 odcinków.

SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW
Emisja od 28 marca, w niedziele, godz. 16:00

Oficjalny zwiastun


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...