reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky i SES odnawiają umowę do 2027 roku

dodano: 2021-02-25 16:58 | aktualizacja: 2021-02-26 13:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: SES/satkurier.pl

Sky Sky UK rozszerzył kontrakt z SES na przepustowość satelitarną w ramach nowej umowy, która przyniesie mu wpływy w wysokości ponad 90 mln euro. To odnowienie dotyczy pojemności już objętych umową i obowiązuje do 2027 roku. Pod koniec tego okresu Sky UK będzie klientem SES nieprzerwanie przez prawie cztery dekady.

SES
SES Astra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach kontraktu SES dostarczy kanały brytyjskiej platformy Sky UK zarówno w standardowej rozdzielczości (SD), wysokiej rozdzielczości (HD), jak i ultrawysokiej rozdzielczości (UHD) z pozycji orbitalnej 28,2/28,5°E do abonentów operatora w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii.
 

- Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z SES, światowym liderem w dostarczaniu pojemności satelitarnej. SES jest cenionym partnerem Sky od dziesięcioleci, a ta umowa stanowi najnowszy krok w długiej i udanej współpracy - powiedział Patrick Behar, dyrektor ds. biznesowych w Sky UK.

- Jest to znaczące odnowienie, obejmujące wiele transponderów na wiele lat, oparte na dziesięcioleciach dostarczania klientom Sky UK przez SES nieskazitelnych i wciągających wrażeń z oglądania telewizji. Podkreśla również stałe i rosnące znaczenie satelitów w dostarczaniu najwyższej jakości doświadczeń klientom końcowym praktycznie na całym świecie - powiedział Steve Collar, dyrektor generalny SES.

28,2/28,5°E to jedna z głównych pozycji orbitalnych SES, z zasięgiem 12 mln gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Multiswitch Triax TMS 9x4P

Markowy (duński) multiswitch Triax TMS 9x4P rozdziela sygnał niezależnie z...

375 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama