reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-24 - 2021-07-25 - 2021-07-26

Sport w polskiej TV 27.02.2021

dodano: 2021-02-26 12:24 | aktualizacja: 2021-02-26 19:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium – 1. FC Köln. Transmisja live z finału Iga Świątek – Belinda Bencic WTA World Tour Adelajda tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers

08:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Iga Świątek – Belinda Bencic
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marek Jóźwiak

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Brooklyn Nets – Dallas Mavericks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Family

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Irlandia
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Anglia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski​​​​​​​
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Irlandia
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Anglia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski​​​​​​​
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Michał Mitrut 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – 1. FC Köln
Komentarz: Michał Wszołek, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński 

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – Sporting CP
komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Dijon FCO– Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – SD Huesca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val di Fassa:
Zjazd kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg łączony mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

15:30 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Konkurs kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:45 Lekkoatletyka: Perche Elite Tour, Clermont-Ferrand:
Zawody

20:00 Snooker: Players Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

08:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody
Komentarz: Adam Probosz

09:45 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Konkurs kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych

11:45 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 7
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

14:00 Kolarstwo szosowe: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig

16:35 Kolarstwo szosowe kobiet: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig

17:30 Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig 2
Komentarz: Grzegorz Gac
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Bradenton: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Dijon FCO – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Bojanowski

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź – Odra Opole

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Aluron CMC Warta Zawiercie

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Jairzinho Rozenstruik – Ciryl Gane
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

21:15 Boks: Gala, Londyn: 
Anthony Cacace – Leon Woodstock
Komentarz: Andrzej Kostyra
 
Polsat Sport News

08:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody

09:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody

10:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Pilzno

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo – FC Twente
 
Sportklub

05:00 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Bahçeşehir Koleji – Pinar Karşiyaka
Komentarz: Piotr Wesołowicz

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Ogm Ormanspor
Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Ryś

17:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA:
RK Eurofarm Pelister – Tatran Prešov
Komentarz: Mateusz Juza

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: 
HK Motor Zaporoże – HC Vardar
Komentarz: Tomasz Górski

22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Homestead:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

11:35 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg łączony kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

19:30 Boks: Suzuki Boxing Night 5, Lublin:
Oskar Safaryan – Karol Krupienik
Komentarz: Piotr Jagiełło

01:00 (so/nd) Boks: Gala, Miami: 
Canelo Saul Alvarez – Avni Yildirim
Komentarz: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

699 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...