reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fighter” w ofercie TV Puls

dodano: 2021-02-27 10:06 | aktualizacja: 2021-02-27 17:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Fighter” W sobotę, 27 lutego br. o godz. 20:00 w TV Puls w ramach pasma „Mocne sobotnie kino” wyemitowany zostanie premierowo polski film „Fighter”. Jego producentem jest Domino Film, koproducentami Exotic Car Club, 108 Investment i Grupa Media Partner, a dystrybutorem Kino Świat. Scenarzystą i reżyserem jest Konrad Maximilian, a autorami zdjęć Arkadiusz Tomiak i Piotr Uznański. W obsadzie znaleźli się Aleksandra Szwed, Anna Karczmarczyk, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Mecwaldowski, Jarosław Boberek, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski.

Kino Świat „Fighter”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mikołaj Roznerski czy Piotr Stramowski? Kto okaże się lepszym? Jak czytamy w opisie, poczuj sportowe emocje i poznaj kulisy sportów MMA. Cel jest tylko jeden - zwycięstwo. Tomasz Janicki (w tej roli Piotr Stramowski) wiedzie życie, o którym wielu może pomarzyć. Dzięki wygranym walkom w MMA zyskuje status gwiazdy, pieniądze i piękną dziewczynę Agatę (Aleksandra Szwed). Wkrótce zawodnik dowiaduje się, że ma stanąć do walki z dawnym znajomym, a obecnym mistrzem świata, Markiem Chmielnickim „Pretty Boy’em” (Mikołaj Roznerski). Tomasz z obawy przed kompromitacją nie przyjmuje propozycji. Niestety, po drodze podejmuje kilka złych decyzji, które w konsekwencji powodują jego dyskwalifikację. Jego dalsza kariera stoi pod ogromnym znakiem zapytania, dlatego upokorzony zawodnik wraca w rodzinne strony i rozpoczyna pracę przy wyrębie. To jednak nie koniec jego kłopotów. Wkrótce Janicki zostaje wplątany w porachunki miejscowych gangsterów, a Marek składa Tomaszowi pewną propozycję (więcej tutaj).

„Fighter” - o filmie - gatunek: dramat, akcja, sportowy, scenariusz i reżyseria: Konrad Maximilian, produkcja: Domino Film, koprodukcja: Exotic Car Club, 108 Investment, obsada: Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Kobiety mafii” i „Botoks”), Mikołaj Roznerski („Porady na zdrady”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i „M jak miłość”), Katarzyna Maciąg („Głęboka woda”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i „Randka w ciemno”), Aleksandra Szwed („Rodzina zastępcza”, „Teraz albo nigdy!” i „Barwy szczęścia”), Krzysztof Stelmaszyk („Testosteron”, „Wkręceni” i „39 i pół”), Wojciech Mecwaldowski („Juliusz”, „Dziewczyna z szafy” i „Pan T.”), Tomasz Oświeciński („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Kobiety mafii”, „Botoks” i „M jak miłość”), Anna Karczmarczyk („Chce się żyć”, „Galerianki” i „Pitbull. Nowe porządki”), Karol Osentowski („Ultimatum” i „Klub Włóczykijów”), Jarosław Boberek („Underdog”, „Konwój” i „Wataha”), Marcin Różalski „Różal” („Diablo. Wyścig o wszystko” i „Kochaj!”), Daniel Kuczaj „Qczaj”, Andrzej Fonfara,Robert Złotkowski, Krzysztof Włodarczyk „Diablo”, Krzysztof Kosedowski, Andrzej Kostyra i Edward Durda.

Dodajmy, że film „Fighter” pojawił się w kinach w piątek, 19 lipca 2019 roku. TV Puls pokaże ten film w ramach pasma „Mocne sobotnie kino” (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Fighter”, foto: Kino Świat
Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Fighter”, foto: Kino Świat
Katarzyna Maciąg na premierze filmu „Fighter”, foto: Cezary Piwowarski/Kino Świat
Katarzyna Maciąg na premierze filmu „Fighter”, foto: Cezary Piwowarski/Kino Świat
Aleksandra Szwed na premierze filmu „Fighter”, foto: Cezary Piwowarski/Kino Świat
Aleksandra Szwed na premierze filmu „Fighter”, foto: Cezary Piwowarski/Kino Świat
Aleksandra Szwed w filmie „Fighter”, foto: Kino Świat
Aleksandra Szwed w filmie „Fighter”, foto: Kino Świat
Anna Karczmarczyk oraz autobus Jelcz 12M w filmie „Fighter”, foto: Kino Świat
Anna Karczmarczyk oraz autobus Jelcz 120M w filmie „Fighter”, foto: Kino Świat


„Fighter” - emisja w sobotę, 27 lutego 2021 roku o godz. 20:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...