reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-12 - 2021-04-13 - 2021-04-14

Sport w polskiej TV 28.02.2021

dodano: 2021-02-26 19:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Manchester United. Transmisja live z Mistrzostw Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
​​​​​​​Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Burnley FC
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Liverpool FC
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Francja – Szkocja

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks – Los Angeles Clippers
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
​​​​​​​Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin
​​​​​​​Komentarz: Cezary Olbrycht, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
​​​​​​​Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Fulham FC
Komentarz: Paweł Glamowski, Tomasz Ćwiąkała

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Krzysztof Bandych, Maciej Bojanowski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Benevento Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – FC Augsburg
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Elche CF
​​​​​​​Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – Stade Brest
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
FC Crotone – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Atletico Madryt
​​​​​​​Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Elche CF
​​​​​​​Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Atletico Madryt
​​​​​​​Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda 
 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val di Fassa:
Supergigant kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

15:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Bieg drużynowy

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata:
Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Snooker: Players Championship:
Finał
 
Eurosport 2

08:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody
Komentarz: Adam Probosz

10:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa świata:
Konkurs drużynowy

13:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Drużynowe biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

14:45 Kolarstwo szosowe: Kuurne-Bruksela-Kuurne:
Wyścig
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Bradenton:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – Real Valladolid
​​​​​​​Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Real Betis
​​​​​​​Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Club Joventut Badalona – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
1.FC Slovácko – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce – Chrobry Głogów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Verva Warszawa Orlen Paliwa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – MKS Będzin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Moya Radomka Radom
 
Polsat Sport Extra

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – AFC Ajax

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin – Trefl Sopot
 
Polsat Sport News

08:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody 
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

09:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody 

10:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody 

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar – Feyenoord
 
Sportklub

05:00 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra – Valencia BC
Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
MT Melsungen – SC Magdeburg
Komentarz: Kamil Gapiński

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Alba Berlin – Hakro Merlins Crailsheim
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVP 1

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

13:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Drużynowe biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

14:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń

20:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Michał Zawacki, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama