reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVP Historia 2 już nadaje

dodano: 2021-03-01 05:40 | aktualizacja: 2021-03-03 10:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Historia 2 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 1 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP Historia 2. Nowa stacja Telewizji Polskiej stanowi uzupełnienie oferty dla nadającego od 2007 roku kanału TVP Historia. Stacja TVP Historia 2 dostępna jest na stronie internetowej historia2.tvp.pl oraz za pośrednictwem platformy hybrydowej HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

TVP Historia 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Historia to kanał dokumentalny o szeroko pojętej tematyce historycznej. Jego nadawcą jest Telewizja Polska. W ramówce widzowie znajdą magazyny, dokumenty, reportaże, filmy i seriale. Stacja nadaje od 2007 roku. Dostęp do niej mają abonenci Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie odbiorcy multipleksu trzeciego (MUX 3) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).

Dodajmy, iż przed laty nadawca rozważał, aby kanał TVP Historia został zmieniony w TVP Dokument, ale ostatecznie w 2011 roku z tych planów się wycofano (więcej tutaj), a w 2020 roku uruchomiono TVP Dokument, pozostawiając na rynku kanał TVP Historia (więcej tutaj).

Wraz z początkiem lutego br. okazało się, że Telewizja Polska planuje uruchomienie stacji TVP Historia 2, a jej start zaplanowano na poniedziałek, 1 marca br. Kanał ten dostępny jest na stronie internetowej historia2.tvp.pl (przejdź na stronę) oraz za pośrednictwem platformy hybrydowej HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej (więcej tutaj).

TVP Historia 2 to stacja dokumentalna o szeroko pojętej tematyce historycznej. W jej ramówce widzowie znajdą magazyny, dokumenty, reportaże, filmy i seriale (więcej tutaj).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...