reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVP Historia 2 już nadaje

dodano: 2021-03-01 05:40 | aktualizacja: 2021-03-03 10:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Historia 2 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 1 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP Historia 2. Nowa stacja Telewizji Polskiej stanowi uzupełnienie oferty dla nadającego od 2007 roku kanału TVP Historia. Stacja TVP Historia 2 dostępna jest na stronie internetowej historia2.tvp.pl oraz za pośrednictwem platformy hybrydowej HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

TVP Historia 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Historia to kanał dokumentalny o szeroko pojętej tematyce historycznej. Jego nadawcą jest Telewizja Polska. W ramówce widzowie znajdą magazyny, dokumenty, reportaże, filmy i seriale. Stacja nadaje od 2007 roku. Dostęp do niej mają abonenci Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie odbiorcy multipleksu trzeciego (MUX 3) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).

Dodajmy, iż przed laty nadawca rozważał, aby kanał TVP Historia został zmieniony w TVP Dokument, ale ostatecznie w 2011 roku z tych planów się wycofano (więcej tutaj), a w 2020 roku uruchomiono TVP Dokument, pozostawiając na rynku kanał TVP Historia (więcej tutaj).

Wraz z początkiem lutego br. okazało się, że Telewizja Polska planuje uruchomienie stacji TVP Historia 2, a jej start zaplanowano na poniedziałek, 1 marca br. Kanał ten dostępny jest na stronie internetowej historia2.tvp.pl (przejdź na stronę) oraz za pośrednictwem platformy hybrydowej HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej (więcej tutaj).

TVP Historia 2 to stacja dokumentalna o szeroko pojętej tematyce historycznej. W jej ramówce widzowie znajdą magazyny, dokumenty, reportaże, filmy i seriale (więcej tutaj).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

189 zł Więcej...
reklama