reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał DOM TV niekodowany na satelicie [wideo]

dodano: 2021-03-01 18:12
autor: RO | źródło: satkurier.pl/ukrinform.ru

DOM TV Na satelicie Astra 4A (4,8°E) z nieszyfrowaną emisją wystartował kanał informacyjno-rozrywkowy DOM TV. Państwowa stacja telewizyjna z Ukrainy była dotychczas emitowana z nadajników naziemnych na terytoriach objętych konfliktem (Donbas i Krym). Dzięki satelicie może dotrzeć do nowej grupy odbiorców, a ponadto zabezpieczyć dystrybucję we wschodniej Ukrainie.

Телеканал ДОМ
DOM TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DOM TV nadaje na podstawie multimedialnej platformy nadawania zagranicznego, w skład której wchodziła stacja informacyjna UATV. Jej lokalne emisje na Ukrainie zastąpiono od 1 marca 2020 roku nową stacją DOM TV. Celem działalności jest obiektywne informowanie Ukraińców mieszkających w obwodach donieckim i ługańskim oraz na Krymie.

Oferta programowa DOM TV zbudowana jest na treściach wiodących grup medialnych. Są to seriale, talk-show, programy studyjne, transmisje sportowe, programy informacyjne i analityczne. Ponadto stacja dostarcza średnio 28 godzin własnych produkcji tygodniowo.

Kanał DOM TV to jedyny sposób komunikowania się z mieszkańcami wschodniej Ukrainy oraz jeden z kluczowych instrumentów reintegracji czasowo zajmowanych terytoriów Ukrainy. Jest to także jedyny kanał telewizyjny w Europie Wschodniej nadający w języku rosyjskim, ale nie z rosyjską narracją i nie w interesie polityki Putina.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B22 (12,130 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S /QPSK)

ID: DOM TV
PID V: 6621 (MPEG-2/SD)
PID A: 6622 (ukr)
PID PCR: 6621
SID: 6620
PID PMT: 6620
Kodowanie: brak (FTA)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...