reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Liga Europy i Liga Konferencji Europy UEFA w RTVS

dodano: 2021-03-01 17:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/RTVS

RTVS Rozhlas a televizia Slovenska logo new 360px.jpg Europejska piłka nożna pozostanie na ekranach słowackiej publicznej telewizji RTVS. Podpisano umowę z UEFA i na jej podstawie RTVS nabyła prawa do transmisji Ligi Europy UEFA i nowej Ligi Konferencji Europy UEFA (tzw. Europa Conference League) na sezony 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024. Mecze z Ligi Europy transmitowane są przez RTVS już w bieżącym sezonie.

RTVS/satkurier.pl
RTVS slowacja Liga Europy Liga konferencji logo UEFA 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RTVS potwierdził, że zainteresowanie Mistrzostwami Europy w piłce nożnej jest duże wśród słowackich nadawców. RTVS odniósł sukces w silnej rywalizacji i zapewnił prawa do transmisji czwartkowych meczów Ligi Europy UEFA i nowej Ligi Konferencji Europy UEFA (tzw. Europa Conference League). RTVS ma elastyczne prawo pierwszego wyboru na następne 3 sezony. Słowacka telewizja publiczna może też nadawać skróty z innych meczów i magazyn dostarczany przez UEFA.

Ambicją Ligi Konferencji Europy UEFA, jako nowej europejskiej rozgrywki klubowej, jest pomoc krajom, których kluby mają tylko mniejsze szanse na awans w dwóch najważniejszych europejskich konfrontacjach - Ligi Mistrzów i Lidze Europy. Liga Konferencji Europy UEFA będzie okazją dla klubów ze wszystkich 55 krajów członkowskich UEFA, a zwycięzca zdobędzie miejsce w nadchodzącej Lidze Europy.

Źródło: parabola.cz  rtvs.org 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...