reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2 przesuwa premierę „Dance dance dance” 3

dodano: 2021-03-02 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Dance dance dance W piątek, 5 marca br. o godz. 20:30 w TVP2 miał zostać wyemitowany premierowo 1. odcinek 3. sezonu programu „Dance dance dance”, jednak nadawca poinformował właśnie o przesunięciu emisji. Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Widowisko ma pojawić się w ramówce jeszcze w marcu br., tymczasem w piątek, 5 marca br. o godz. 20:30 TVP2 wyemituje dodatkowe (3. i 4.) odcinki 4. edycji „The Voice Kids”. Producentem obu programów jest Rochstar.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Dance dance dance”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, decyzja o przesunięciu premiery trzeciej serii programu „Dance dance dance” została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2.

W trzeciej edycji „Dance dance dance” rywalizować będą Roksana Węgiel „Roxie” i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Małgorzata Opczowska i Robert Sharif El Gendy, Aleksandra Nowak i Damian Kordas, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Olga Łasak i Paweł Cieślak. Widowisko poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a w jury mają pojawić się Ida Nowakowska-Herndon, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola (więcej tutaj).

W piątek, 5 marca br. o godzinie 20:30 widzowie TVP2 zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentują się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny. Bez zmian pozostaje sobotnia emisja dziecięcego talent show. 6 marca br. o godzinie 20:00 widzowie TVP2 będą mogli śledzić występy uczestników reprezentujących województwa lubelskie, podlaskie i świętokrzyskie. Ich muzyczne poczynania ocenią trenerzy - Joanna Klepko „Cleo”, Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. Gospodarzami widowiska są Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...