reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w marcu w Polsat JimJam

dodano: 2021-03-03 02:49 | aktualizacja: 2021-03-04 20:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W marcu br. kanał Polsat JimJam poleca widzom seriale „Taina i Strażnicy Amazonii” i „Lego Friends”, filmy z serii „Franklin i przyjaciele”, „Truskaweczka”, „Słoń Benjamin” i „Timmy i Przyjaciele”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” takie produkcje jak „Barbie Dreamtopia” i „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w ramach pasma „Chłopięce bajki” takie seriale jak „Bob Budowniczy”, „Ranger Rob”, „Chuck i przyjaciele”, „Strażnicy Miasta”, „Strażak Sam”, „Stacyjkowo - Zdobywcy odznak”, „Robosamochód Poli”, „Tomek i przyjaciele”, „Ciekawski George” i „Ptyś i Bill”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie produkcje jak „Dziki świat braci Kratt”, „Małpka wie, nauczy cię” i „To Timmy”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2021 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Barbie Dreamtopia” (serial)
emisja: codziennie o 7:03 i 18:56 oraz od poniedziałku do piątku o 13:17 

Bohaterem miesiąca została Barbie. W marcu br. na antenie kanału Polsat JimJam codziennie będzie można spotkać Barbie i jej przyjaciół. Bajka zabiera najmłodszych widzów do magicznego świata Dreamtopia, który został wymyślony przez  Chelsea - młodszą siostrę Barbie. Dziewczynka w czarodziejskiej krainie przeżywa wiele przygód, w których towarzyszy jej szczeniak - Honey. Wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem poznają mieszkańców Dreamtopii: syreny pływające w tęczowych rzekach czy wróżki unoszące się w chmurach z waty cukrowej (więcej tutaj).

„Chłopięce bajki”:
emisja: od poniedziałku do piątku o 8:19, 15:00 i 21:11
Polsat JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami takich bajek jak „Bob Budowniczy” (więcej tutaj), „Ranger Rob”, „Chuck i przyjaciele”, „Strażnicy Miasta”, „Strażak Sam” (więcej tutaj), „Stacyjkowo - Zdobywcy odznak” (więcej tutaj), „Robosamochód Poli” (więcej tutaj), „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj), „Ciekawski George” (więcej tutaj i tutaj) i „Ptyś i Bill”.

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:08 i 14:01
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W marcu br. w ramach cyklu edukacyjnego mali widzowie z serii animowanej „Dziki świat braci Kratt” dowiedzą się nieco o dzikich zwierzętach, a z bajki „Małpka wie, nauczy cię” maluchy będą mogły poszerzyć swoją wiedzę o przyjaźni, zwierzętach i świecie przyrody. Dowiedzą się także, dlaczego ruch jest tak ważny dla każdego z nas. Natomiast z bajki „To Timmy” najmłodsi widzowie nauczą się trudnej sztuki dzielenia się z innymi i przekonają się, jak ważna jest współpraca.

„Lego Friends”
emisja: w soboty i niedziele o 7:25

W marcowe weekendy widzowie kanału Polsat JimJam będą mogli spotkać się z bohaterkami serialu „Lego Friends” (po trzy odcinki), które ramię w ramię przeżywają wspaniałe przygody, wspólnie rozwiązują problemy i dzielą się wsparciem.

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i około 13:00
W sobotę, 6 marca br. kanał Polsat JimJam pokaże takie produkcje jak „Franklin i Przyjaciele: Podwodna Wyprawa” (o godzinie 10:58) (więcej tutaj i tutaj) i „Tomek i Przyjaciele: Torami do Wspaniałych Miejsc” (o godzinie 13:00), w niedzielę, 7 marca br. - „Franklin i Przyjaciele: Polarny Podróżnik” (o godzinie 10:58) i „Tomek i Przyjaciele: Tajemnica Zaginionej Korony” (o godzinie 13:00), w sobotę, 13 marca br. - „Truskaweczka: Warto marzyć” (o godzinie 10:58) i „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” (o godzinie 13:00), w niedzielę, 14 marca br. - „Ciekawski George: Gońcie tę małpę” (o godzinie 10:58) i „Chuck i przyjaciele - Wielkie wyzwanie” (o godzinie 13:00), w sobotę, 20 marca br. - „Barbie Dreamtopia” (o godzinie 10:58) i „Czarodziejskie święta Franklina” (o godzinie 13:04), w niedzielę, 21 marca br. - „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” (o godzinie 10:58) i „Benjamin i Księżniczka Lodowej Tafli” (o godzinie 13:04) (więcej tutaj), w sobotę, 27 marca br. - „Ciekawski George: Witaj wiosno!” (o godzinie 10:58) (więcej tutaj) i „Świąteczna niespodzianka Timmy’ego” (o godzinie 13:04), a w niedzielę 28 marca br. - „Benjamin i cyrkowe lwy” (o godzinie 10:58) i „Truskaweczka: Warto marzyć” (o godzinie 13:04).

„Taina i Strażnicy Amazonii”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 15 marca br.) o 7:54, 10:58 i 18:00 oraz w soboty i niedziele o 18:00

Jak zachęca nadawca, poznaj Tainę, strażniczkę lasu i jej przyjaciół - małpkę Catu, kondora królewskiego Pepe i małego jeża Suri. Spotkanie z nimi będzie okazją do przeżycia wielu zabawnych i pouczających przygód oraz odkrycia tajemnic największego na świecie lasu deszczowego - Amazonii. Wszystkie zwierzęta zamieszkujące puszczę wiedzą, że gdy tylko będą potrzebować pomocy, Taina przybędzie na ratunek jeśli tylko dotrze do niej ustalony sygnał „Cru-Cru”. Bajka uczy dzieci szacunku dla zamieszkującej inne rejony ziemi ludności oraz imponującego królestwa zwierząt. Każdy odcinek niesie ze sobą przesłanie o tym jak ważne są szacunek, przyjaźń i troska o naturę. Animacja powstała w oparciu o nagradzane filmy familijne, które były emitowane w ponad 40 krajach na całym świecie.

„Bohater miesiąca”:
„Barbie Dreamtopia” (film)
emisja: w sobotę, 20 marca br. około 11:00

Polsat JimJam zaprasza na film.

„Bohater miesiąca”:
„Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”
emisja: w niedzielę, 21 marca br. około 11:00

Polsat JimJam zaprasza na film.
 
Bohaterki serialu animowanego „Barbie Dreamtopia”, foto: AMC Networks International
Bohaterki serialu animowanego „Barbie Dreamtopia”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...