reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przyjaciółki” 17 w telewizji Polsat

dodano: 2021-03-03 06:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 4 marca br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 17. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Przyjaciółki”, którego producentem jest Akson Studio. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Polsat Seriale i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tej produkcji? Do obsady dołączą Jakub Sasak i Mateusz Damięcki.

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Inga (w tej roli Małgorzata Socha), Zuzanna (Anita Sokołowska), Anna (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Patrycja (Joanna Liszowska) znów wspólnie stawiają czoło nieprzewidywalnemu losowi. Od prawie dziewięciu lat zapraszają do swojego świata. Nieidealnego, nie zawsze kolorowego, jednak wypełnionego prawdziwym wsparciem, dzięki któremu udaje im się pokonać nawet największe życiowe zakręty.

Wiele już razem przeżyły - przyjaciółki świętowały zawodowe sukcesy, narodziny ukochanych dzieci, wznosiły toasty na ślubach, pocieszały po rozstaniach. Gdy któraś z nich traciła grunt pod nogami, bez zastanowienia biegły na pomoc, nawet gdy wymagało to pokonania setek kilometrów. Zuzanna, Anna, Inga, Patrycja i Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale zawsze wspierają i akceptują siebie takimi, jakimi są. Co przyniesie im przyszłość? Raz zaświeci nad nimi słońce, innym razem będą musiały przejść przez burze, ale nigdy nie będą szły przez nie same.

Inga, mimo wielkiego uczucia, jakim darzyła Maksa (Mateusz Janicki), postanowiła raz na zawsze zakończyć ich związek. W siedemnastym sezonie nie będzie mogła jednak narzekać na samotność. W jej życiu niespodziewanie pojawia się nowy mężczyzna - Sajmon (Jakub Sasak), trener Marii (Zuzanna Smardzewska). Od razu wpadają sobie w oko, choć oboje próbują temu zaprzeczyć. Czy taka przypadkowa znajomość dwóch zupełnie różnych osób przerodzi się w coś poważniejszego?

Zuzanna pracuje i mieszka w Warszawie. Niebawem czeka ją rozprawa rozwodowa z Janem (Marek Bukowski). Na szczęście porozumieli się w kwestii opieki nad chłopcami. Tymczasem zachowanie Krzysztofa (Dobromir Piotrowski) jest coraz bardziej niepokojące i nietypowe. Na początku podejrzewają, że jest to spowodowane nową sytuacją rodzinną, podróżami między Warszawą a Gdańskiem i z czasem wszystko się uspokoi. Tymczasem przyczyna takiego zachowania jest zupełnie inna. Zuzanna boi się, że może to być autyzm.

Artur (Paweł Małaszyński) zrezygnował z realizowania programu za granicą i został w Polsce. Wydaje się, że wszystko w życiu Patrycji zaczyna się nareszcie układać. Ma obok siebie wspaniałego mężczyznę, który codziennie ją zaskakuje i rozpieszcza, a jej syn go wręcz uwielbia. Jednak Artur razem ze wspólnikiem planuje otwarcie winiarni. Projekt całkowicie go pochłania i w związku z tym rzadko bywa w domu.

Anna i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) wrócili do Warszawy. Wspólnie prowadzą kancelarię, a oprócz tego spełnia się marzenie Pawła - zostaje wykładowcą na uczelni. Nabiera nowej młodzieńczej energii, chęci do działania, z radością przychodzi do pracy. Nowe zajęcie angażuje go na tyle, że zaczyna zaniedbywać sprawy kancelarii. Mało tego, Anka dostaje wiadomość, w której anonimowy nadawca sugeruje, że Paweł romansuje ze studentkami.

Miłość Doroty i Sławomira (Kacper Kuszewski) kwitnie. Mimo że tak bardzo się od siebie różnią, uczucie wygrywa. Dorota jest gotowa zmienić dla Sławomira swoje życie i zrezygnować z luksusu, którym uwielbia się otaczać. Choć nie leży to w jej naturze, w niektórych kwestiach jest nawet w stanie iść na kompromis, a to niejednokrotnie wywołuje lawinę zabawnych zdarzeń.

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Agnieszki Sienkiewicz występują m.in. Nicole Bogdanowicz, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Marcin Korcz, Kacper Kuszewski, Paweł Małaszyński i Mateusz Damięcki. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio (więcej tutaj).
 
Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


„Przyjaciółki” - sezon 17., emisja w czwartki (od 4 marca 2021 roku) o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Polsat Seriale i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...