reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN i Genesis z projektem „CNN Film School”

dodano: 2021-03-03 08:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International Commercial „CNN Film School” CNN International Commercial oraz marka samochodów Genesis w ramach współpracy przedstawiły globalną inicjatywę, która - jak czytamy w komunikacie, rzuca światło na sztukę tworzenia filmów i opowiadania historii poprzez wykorzystanie mediów wizualnych: „CNN Film School”. Partnerstwo obejmuje m.in. wsparcie debiutujących talentów i przyszłych filmowców.

CNN International Commercial „CNN Film School”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„CNN Film School” to globalna inicjatywa powstała w ramach partnerstwa Genesis oraz CNN International Commercial, obejmującego usługi reklamowe i umowę sponsorską.

W centrum „CNN Film School”, które zadebiutowało na początku marca br., znajdują się seria krótkich wideo oraz artykuły o sztuce filmowej. Jak czytamy w komunikacie, w ramach serii ukażą się wypowiedzi reżyserów, dziennikarzy, profesjonalistów oraz talentów z branży filmowej i telewizyjnej o tym, jak tworzyć wybitne historie za pomocą mediów wizualnych. W trakcie tego roku wszystkie treści będą publikowane w specjalnie dedykowanej zakładce strony internetowej cnn.com (przejdź na stronę). Mając na uwadze mistrzowskie produkcje znanych twórców filmowych, celem serii jest pokazanie magii filmowania oraz inspiracja i kształcenie kolejnych pokoleń artystów z całego świata.

Ponadto inicjatywa „CNN Film School” będzie obejmować program stypendialny, w ramach którego czterech studentów z Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych Ameryki będzie miało okazję stworzyć własne mikrodokumenty i urzeczywistnić swoje twórcze marzenia. Każda z osób na produkcje filmowe otrzyma dotację w wysokości 15 000 dolarów, a także opiekę mentorską i nadzór zespołu CNN pracującego nad tym projektem. Końcowe produkcje uczestników zostaną opublikowane na stronie internetowej „CNN Film School” (przejdź na stronę), a następnie dla stypendystów zostanie zorganizowany pokaz filmowy, na którym będą zaprezentowane ich prace.

Poza sponsorowaniem serii filmów „CNN Film School” oraz programu stypendialnego, w ramach partnerstwa z Genesis zostaną wyprodukowane trzy filmy branded contentowe autorstwa studia Create należącego do CNN International Commercial. Produkcje będą zaproszeniem widzów do śledzenia procesu twórczości wybranych artystów. Pierwsza, która ukaże się w marcu br., będzie o Jinnie Seo, autorce instalacji z Korei Południowej, opowiadającej o tym, jak czerpie inspirację z natury, tradycyjnej kultury Korei i własnych wspomnień. 

- To zaszczyt uczestniczyć w tak wspaniałych projektach z partnerami, którzy podzielają te same wartości i przekonania. Cieszymy się, że ponownie możemy współpracować z naszym wieloletnim partnerem Genesis, aby inspirować młodych filmowców i wnieść swój wkład w przyszłość branży filmowej. Celem „CNN Film School”, programu stypendialnego oraz filmów brandent contentowych jest pokazanie i uznanie artyzmu będącego podstawą niezwykłych historii opowiedzianych techniką filmową

- mówi Rob Bradley, senior vice president CNN International Commercial.

- Możliwość współpracy z CNN to ogromna przyjemność dla Genesis. Wierzymy, że w ramach tego partnerstwa uda nam się skutecznie przekazać podzielane przez nas wartości oraz wiarę w młode pokolenie - zwłaszcza w branży filmowej i sztuce. Mamy również nadzieję, że nasze wsparcie dla serii wideo „CNN Film School”, programu stypendialnego, a także filmów branded contentowych zachęcą młodych twórców do dalszej pracy twórczej

- mówi Ina Lee, vice president Genesis Global Customer Experience Group.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...