reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę

dodano: 2021-03-05 04:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan Jak informuje operator, od 2017 roku Play (P4) proponuje swoim klientom promocje i dedykowane oferty, dzięki którym możliwe są tanie połączenia na Ukrainę. Teraz operator proponuje kolejny, kompleksowy pakiet łączący nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 15 GB internetu w kraju jak i 1000 minut na Ukrainę w cenie 35 zł.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsce mieszka, pracuje i uczy się coraz więcej obywateli Ukrainy. Jak czytamy w komunikacie, chcąc ułatwić im kontakt z bliskimi, Play od 4 lat ma w swojej ofercie specjalne promocje obniżające ceny połączeń do ukraińskich sieci. Teraz do ofert Play na Kartę trafił także nowy, obszerny pakiet zawierający: nielimitowane połączenia do polskich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y do polskich sieci komórkowych, 15 GB internetu w Polsce, 1000 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell. To wszystko w cenie 35 zł. Pakiet dostępny jest w dwóch  wersjach - jednorazowej (ważnej 30 dni) bądź cyklicznej, automatycznie odnawiającej się co miesiąc w przypadku posiadania wystarczających środków na koncie (więcej tutaj).

W ofercie wciąż dostępne są pozostałe pakiety: 1000 minut z Polski do ukraińskich sieci za 25 zł, 1000 minut z Polski do ukraińskich sieci oraz 10 GB na Viber za 30 zł.

Poza pakietami Play oferuje swoim klientom z Ukrainy także usługi dodatkowe, jak na przykład dostęp do ukraińskich programów i kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali i bajek za pośrednictwem serwisu Megogo od 3,99 zł tygodniowo lub 11,99 zł miesięcznie (więcej tutaj).

Wszystkie pakiety można aktywować za pośrednictwem Play24, szybkich kodów USSD lub kontaktując się z obsługą klienta - również na specjalnej infolinii obsługiwanej w języku ukraińskim.
 
Nowe pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Nowe pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...