Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi:Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Transmisje live z Pucharu Daviesa tylko w Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha: G. Muguruza – P. Kvitova
CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Sheffield United – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński
18:30 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Wolverhampton
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Premier League: Brighton&Hove Albion – Leicester City
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth – VfL Bochum
Komentarz: Patryk Mirosławski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha Berlin – FC Augsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak,
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: SC Freiburg – RB Lipsk
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio – Benevento Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
19:00 Piłka nożna: NOS Liga: Gil Vicente FC – FC Porto
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eurosport 1
09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach: Zjazd mężczyzn
12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
14:00 Kolarstwo: Strade Bianche: Wyścig
17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata: Konkurs drużynowy na skoczni dużej
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
20:00 Snooker: Gibraltar Open: 1/4 finału Eurosport 2
10:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata: Konkurs drużynowy na skoczni dużej
Komentarz: Paweł Ulbrych
11:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
12:20 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych
14:00 Snowboard: Puchar Świata, Rogla: Slalom gigant równoległy
Komentarz: Adam Probosz
15:20 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
17:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Doha: Zawody Golf Channel
20:30 Golf: PGA Tour, Bay Hill: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
12:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Misano: Wyścig 2
15:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Misano: Wyścig 2 nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Valladolid CF – Getafe CF
Komentarz: Edward Durda, Leszek Orłowski
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Elche CF – Sevilla FC
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski Polsat Sport Premium 1
16:30 Piłka nożna: Eredivisie: Feyenoord – VVV Venlo
18:45 Piłka nożna: Coupe de France: Olympique Lyon – FC Sochaux
21:00 Piłka nożna: Coupe de France: Stade Brest 29 – Paris Saint-Germain Polsat Sport Premium 2
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Viktoria Pilzno – SK Sigma Ołomuniec
Polsat Sport
11:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski kobiet
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 259: Jan Błachowicz – Israel Adesanya Polsat Sport Extra
11:00 Tenis: Puchar Davisa: Ł. Kubot/J. Zieliński– M. Arevalo/J. Miralles
13:00 Tenis: Puchar Davisa: K. Żuk– L. Miralles
15:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 1/2 finału
19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 1/2 finału Polsat Sport News
14:00 Short track: Mistrzostwa Świata: Zawody
15:40 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski mężczyzn
17:00 Short track: Mistrzostwa Świata: Zawody
18:00 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires: 1/2 finału Sportklub
08:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: Shanghai Sharks – Liaoning Flying Leopards
Komentarz: Krzysztof Sendecki
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Beşiktaş Icrypex – Petkim Spor
Komentarz: Krzysztof Sendecki
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Ogm Ormanspor – Tofaş
Komentarz: Jakub Ryś
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Pinar Karşiyaka – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Jakub Ryś
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Galatasaray Doga Sigorta – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Radosław Spiak