reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 6.03.2021

dodano: 2021-03-05 13:19 | aktualizacja: 2021-03-06 14:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Transmisje live z Pucharu Daviesa tylko w Polsacie Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
G. Muguruza – P. Kvitova 

 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Wolverhampton 
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała 

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Leicester City
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – VfL Bochum
Komentarz: Patryk Mirosławski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha Berlin – FC Augsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak, 

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg – RB Lipsk
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Benevento Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

19:00 Piłka nożna: NOS Liga:
Gil Vicente FC – FC Porto
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
 

Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – VfL Bochum
Komentarz: Patryk Mirosławski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – SD Eibar
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach:
Zjazd mężczyzn

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

14:00 Kolarstwo: Strade Bianche:
Wyścig

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużynowy na skoczni dużej
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Snooker: Gibraltar Open:
1/4 finału
 
Eurosport 2

10:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużynowy na skoczni dużej
Komentarz: Paweł Ulbrych

11:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

12:20 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych

14:00 Snowboard: Puchar Świata, Rogla:
Slalom gigant równoległy
Komentarz: Adam Probosz

15:20 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

17:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Doha:
Zawody
 
Golf Channel

20:30 Golf: PGA Tour, Bay Hill:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Misano:
Wyścig 2 

15:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Misano:
Wyścig 2 
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid CF – Getafe CF
Komentarz: Edward Durda, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Sevilla FC
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – VVV Venlo

18:45 Piłka nożna: Coupe de France: 
Olympique Lyon – FC Sochaux

21:00 Piłka nożna: Coupe de France: 
Stade Brest 29 – Paris Saint-Germain
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Viktoria Pilzno – SK Sigma Ołomuniec

 
Polsat Sport

11:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg sprinterski kobiet

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź – Widzew Łódź

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Stal Nysa

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Pszczółka Start Lublin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 259: 
Jan Błachowicz – Israel Adesanya
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: Puchar Davisa:
Ł. Kubot/J. Zieliński – M. Arevalo/J. Miralles

13:00 Tenis: Puchar Davisa:
K. Żuk – L. Miralles

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/2 finału

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/2 finału
 
Polsat Sport News

14:00 Short track: Mistrzostwa Świata:
Zawody

15:40 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg sprinterski mężczyzn

17:00 Short track: Mistrzostwa Świata:
Zawody

18:00 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
1/2 finału
 
Sportklub

08:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Shanghai Sharks – Liaoning Flying Leopards
Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Beşiktaş Icrypex – Petkim Spor
Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Tofaş
Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – FRISCH AUF! Göppingen

22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Las Vegas:
Wyścig
 
TVP 1

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

20:05 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 3 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 
 
TVP 3 Opole

19:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
KS Azoty Puławy – KPR Gwardia Opole

 
TVP Sport

09:45 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 3 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marcin Urbaś

13:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice – Medyk Konin
Komentarz: Tomasz Jasina

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

19:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 3 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama