reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-13 - 2021-04-14 - 2021-04-15

6-8.03 Polsat Sport: Puchar Francji, derby i magazyny

dodano: 2021-03-06 05:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 6-7 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Liga NOS, Coupe de France, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, short track, snowboard, Puchar Davisa, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj i tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Coupe de France (więcej tutaj i tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj i tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Puchar Davisa (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

6 marca (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 3. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Ultimate Fighting Championship 259 (UFC259), Polsat Sport

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport i Eurosport 2

11:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Polska - Salwador, mecz gry podwójnej: Łukasz Kubot i Jan Zieliński - Marcelo Arévalo i Lluis Miralles, Polsat Sport Extra

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:07 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 Bundesliga: „Najlepsze parady Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth - VfL Bochum, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Polska - Salwador: mecz gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:05 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport News

13:50 short track, mistrzostwa świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

14:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna, Ipla

14:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Best of February” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 Fortuna 1. Liga GKS Jastrzębie-Zdrój - Korona Kielce, Ipla

14:45 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Stal Nysa, Polsat Sport

14:50 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 3

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - FC Augsburg, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 (Eurosport 2) i 15:40 (Polsat Sport News) biathlon, Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 4

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - VVV Venlo, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 short track, mistrzostwa świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - eWinner Gwardia Wrocław, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - KPS Siedlce, Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Chrobry Głogów, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport

17:30 tenis ziemny, Puchar Davisa, Polska - Salwador: mecz gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 Tauron 1. Liga: BAS Białystok - Polski Cukier Avia Świdnik, Ipla

17:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

17:55 Tauron Liga: Jokera Świecie - BKS Bostik Bielsko-Biała, Ipla

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

18:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 Tauron Liga: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, Ipla

18:25 Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - SK Sigma Olomouc Ołomuniec, Polsat Sport Premium 2

18:25 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - SD Eibar, Eleven Sports 4

18:40 Coupe de France, 1/16 finału: Olympique Lyon - FC Sochaux Montbéliard, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga NOS: Gil Vicente FC Barcelos - FC Porto, Eleven Sports 3

19:25 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 rozmowa z Janem Błachowiczem - wywiad, Polsat Sport Fight

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:55 Coupe de France, 1/16 finału: Stade Brestois 29 Brest - Paris Saint-Germain Paryż, Polsat Sport Premium 1

21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:20 snowboard, Puchar Świata w Rogli: slalom gigant równoległy, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 SuperLega, 1/8 finału: Allianz Milano - NBV Verona, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

Noc z 6 na 7 marca (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 rozmowa z Janem Błachowiczem - wywiad, Polsat Sport

1:00 KSW45, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Ultimate Fighting Championship 259 (UFC259), Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

7 marca (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „K.O.TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:07 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:50 (Eurosport 2) i 12:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Groningen, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 Scottish Premiership: Dundee FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 La Liga Santander: SD Huesca - Celta Vigo, Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

14:00 short track: mistrzostwa świata w Dordrechcie, Polsat Sport Extra

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

14:07 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:25 Eredivisie: Fortuna Sittard - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

14:30 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia, Ipla

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Hellas Werona FC - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

15:00 La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Werder Brema, Eleven Sports 3

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:30 short track: mistrzostwa świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

15:50 (Eurosport 2) i 16:00 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 2

16:40 short track: mistrzostwa świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 „Moi bohaterowie: Joshua Kimmich” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź- Volley Wrocław, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Polpharma Starogard Gdański - Enea Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Extra

17:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

17:55 Bundesliga: Arminia Bielefeld - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:25 Coupe de France, 1/16 finału: Gazelec Ajaccio - Lille OSC, Polsat Sport Premium 1

18:25 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 2

18:30 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

20:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:50 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Granada CF Grenada, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Coupe de France, 1/16 finału: Perpignan Canet FC - Olympique de Marseille Marsylia, Polsat Sport Extra

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Bundesliga: „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 7 na 8 marca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 KSW46, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama