dodano: 2021-03-06 11:25
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester City – Manchester United. Transmisje live z WTA World Tour Dubai tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Żewłakow
15:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski
20:15 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Crystal Palace
Komentarz: Adrian Olek, Tomasz Ćwiąkała
00:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star: Mecz Gwiazd
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport 2
09:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1. runda
11:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1. runda
16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1. runda
18:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1. runda CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Żewłakow
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan CANAL+ Family
13:00 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk CANAL+ Now
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ABC: Monbus Obradoiro – TD Systems Baskonia
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – Granada CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski Eleven Sports 3
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: DSC Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eleven Sports 4
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – Celta Vigo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: DSC Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – Granada CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski Eurosport 1
09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej: 1. przejazd slalomu kobiet
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach: Supergigant mężczyzn
12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej: 2. przejazd slalomu kobiet
13:35 Kolarstwo szosowe: Grote prijs Jean-Pierre Monseré: Wyścig
15:10 Kolarstwo szosowe: Paryż-Nicea: Etap 1
17:00 Snooker: Gibraltar Open: 1/2 finału
20:00 Snooker: Gibraltar Open: 1/2 finału Eurosport 2
12:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
12:45 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata: Bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
16:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora Golf Channel
20:30 Golf: PGA Tour, Bay Hill: 4. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
09:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Misano: Wyścig 3
11:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Misano: Wyścig 3 nSport+
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: UCAM Murcia CB – Real Madryt
Komentarz: Edward Durda, Szymon Szewczyk
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad – Levante UD
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda Polsat Sport Premium 1
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: Fortuna Sittard – PSV Eindhoven
18:30 Piłka nożna: Coupe de France: Gazelec Ajaccio – Lille OSC Polsat Sport Premium 2
13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: Dundee FC – Celtic FC
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Slavia Praga – FC Banik Ostrawa Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Verva Warszawa Orlen Paliwa
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Trefl Gdańsk – Aluron CMC Warta Zawiercie Polsat Sport Extra
12:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska
21:00 Piłka nożna: Coupe de France: Perpignan Canet FC – Olympique Marsylia Polsat Sport News
12:15 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – FC Groningen
15:30 Short track: Mistrzostwa Świata: Zawody
16:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska
16:40 Short track: Mistrzostwa Świata: Zawody
19:00 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires: Finał Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol
Komentarz: Jacek Łączyński
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Frutti Extra Bursaspor – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Lipczik
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
Komentarz: Krzysztof Sendecki TVP 1
17:30 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń: Dzień 4 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara TVP Sport
07:35 Biegi narciarskie: Ski Classics - Bieg Wazów: Wyścig
Komentarz: Piotr Meissner
10:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń: Dzień 4 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marcin Urbaś