reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-24 - 2021-07-25 - 2021-07-26

Sport w polskiej TV 7.03.2021

dodano: 2021-03-06 11:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Manchester City – Manchester United. Transmisje live z WTA World Tour Dubai tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Żewłakow 

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Crystal Palace
Komentarz: Adrian Olek, Tomasz Ćwiąkała

00:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star:
Mecz Gwiazd
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

09:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1. runda

11:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1. runda

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1. runda

18:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1. runda
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Żewłakow 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

13:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Now

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ABC:
Monbus Obradoiro – TD Systems Baskonia
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Real Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – Granada CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
DSC Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Celta Vigo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
DSC Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – Granada CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej:
1. przejazd slalomu kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach:
Supergigant mężczyzn

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasnej:
2. przejazd slalomu kobiet

13:35 Kolarstwo szosowe: Grote prijs Jean-Pierre Monseré:
Wyścig

15:10 Kolarstwo szosowe: Paryż-Nicea:
Etap 1

17:00 Snooker: Gibraltar Open:
1/2 finału

20:00 Snooker: Gibraltar Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

12:45 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

16:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Golf Channel

20:30 Golf: PGA Tour, Bay Hill:
4. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Misano:
Wyścig 3

11:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Misano:
Wyścig 3
 
nSport+

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia CB – Real Madryt
Komentarz: Edward Durda, Szymon Szewczyk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Levante UD
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard – PSV Eindhoven

18:30 Piłka nożna: Coupe de France: 
Gazelec Ajaccio – Lille OSC
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Dundee FC – Celtic FC

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FC Banik Ostrawa
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Verva Warszawa Orlen Paliwa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Aluron CMC Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

14:00 Short track: Mistrzostwa Świata:
Zawody

15:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polpharma Starogard Gdański - Enea Astoria Bydgoszcz

21:00 Piłka nożna: Coupe de France: 
Perpignan Canet FC – Olympique Marsylia
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – FC Groningen

15:30 Short track: Mistrzostwa Świata:
Zawody

16:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

16:40 Short track: Mistrzostwa Świata:
Zawody

19:00 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
Finał
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol
Komentarz: Jacek Łączyński

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
GWD Minden – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Frutti Extra Bursaspor – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Lipczik

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
ratiopharm ulm – ALBA Berlin
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVP 1

17:30 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 4 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

07:35 Biegi narciarskie: Ski Classics - Bieg Wazów:
Wyścig
Komentarz: Piotr Meissner

10:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 4 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marcin Urbaś

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski 

17:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 4 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:15 Piłka nożna: 2. Liga: 
Pogoń Siedlce – Chojniczanka 1930 Chojnice
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

2 250 zł Więcej...